Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


OGŁOSZENIE BURMISTRZA GMINY KOSTRZYN o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w gminie Kostrzyn.

kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 22.01.2018
do 26.02.2018
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

Konsultacja dotyczy wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w gminie Kostrzyn Kostrzynie w rejonie ulicy Kórnickiej, Jana Pawła II, Modrakowej i Liliowej

Kto może wziąć udział:

Wszyscy zainteresowani

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

(Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 31 stycznia 2018 r. o godzinie 16.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego, ul. Dworcowa 5, 62-025 Kostrzyn.

Do dnia 26 lutego 2018 r. każdy kto kwestionuje zapisy projektów będzie mógł złożyć uwagi. Uwagi należy składać na piśmie do Burmistrza Gminy Kostrzyn z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy.

Kontakt:

Urząd Miejski w Kostrzynie, tel. 61 8175 565

Link do strony organizatora:

www.kostrzyn.wlkp.pl 

Link do ogłoszenia: TUTAJ

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]