Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Budowa ulicy Sportowej w Rokietnicy

organizator:
kategoria:
Inwestycje / Drogi
czas trwania:
od 27.03.2018
do 28.03.2018
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

Konsultacje z mieszkańcami sołectwa Rokietnica, w sprawie projektu Rozbudowa ulicy Sportowej w Rokietnicy.

(Opcjonalnie – lokalizacja: zamieszczenie pliku graficznego z lokalizacją terenu/obiektu objętego procedurą konsultacji (mapa) lub osadzenie okna z aktywnym linkiem do zewnętrznego portalu mapowego np. google maps z zaznaczoną lokalizacją miejsca objętego daną procedura konsultacji.)

Kto może wziąć udział:

W konsultacjach mogą brać udział osoby pełnoletnie i zarazem zameldowane na pobyt stały na terenie miejscowości lub które wykażą, że stale zamieszkują w ww. sołectwie.

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

1. Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie badania opinii mieszkańców poprzez zbieranie uwag do proponowanych wariantów rozbudowy ulicy Sportowej.

2. Proponowane rozwiązania projektowe zostaną podane do publicznej wiadomości poprzez publikację w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej Gminy Rokietnica, oraz wyłożenie w budynku „A” Urzędu Gminy piętro I, Sala Sesyjna, w dniach:
1) 27 marca 2018 r. o godzinie 16:00,

2) 28 marca 2018 r. o godzinie 8:00.

3. Wyniki konsultacji społecznych zostaną przedstawione Radzie Gminy Rokietnica na najbliższej sesji po przeprowadzonych konsultacjach.

Kontakt:

Łukasz Janikowski Ewidencja dróg i nieruchomości oraz realizacji inwestycji drogowych i uzbrojenia terenu, tel. 61 89 60 625 e-mail: lukasz.janikowski@rokietnica.pl

Link do strony organizatora:

http://rokietnica.pl/konsultacje/rokietnica-budowa-ul-sportowej/

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]