Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


OGŁOSZENIE BURMISTRZA GMINY KOSTRZYN o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w gminie Kostrzyn.

kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 24.04.2018
do 18.05.2018
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

Burmistrz Gminy Kostrzyn informuje, że w dniach od 24 kwietnia 2018 r. do 18 maja 2018 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kostrzynie zostanie ponownie wyłożony do publicznego wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Kostrzynie w rejonie ulicy Kórnickiej, Jana Pawła II, Modrakowej i Liliowej, gm. Kostrzyn wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Kto może wziąć udział:

Wszyscy zainteresowani

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 15 maja 2018 r. o godzinie 16:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego, ul. Dworcowa 5, 62-025 Kostrzyn.

Do dnia 1 czerwca 2018 r. każdy kto kwestionuje zapisy projektów będzie mógł złożyć uwagi. Uwagi należy składać na piśmie do Burmistrza Gminy Kostrzyn z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy.

Urząd Miejski w Kostrzynie, tel. 61 8175 565

Link do strony organizatora:

www.kostrzyn.wlkp.pl

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]