Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Wyłożenie projektu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Mosina do publicznego wglądu

organizator:
kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 24.08.2018
do 16.10.2018
status:
zakończone

foto art

Burmistrz Gminy Mosina zawiadamia, że od dnia 1 września 2018 r. do dnia 22 września 2018 r. zostanie wylożony do publicznego wglądu projekt Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Mosina wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Prace nad Studium rozpoczęte zostały na podstawie uchwały nr XL/272/13 Rady Miejskiej w Mosinie z dnia 27 lutego 2013 r. o przystąpieniu do sporządzenia Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Mosina.

Projekt Studium dotyczy całego obszaru Gminy Mosina.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie Studium rozwiązaniami odbędzie się w dniu 20 września 2018 r. w Sali Reprezentacyjnej Mosińskiego Ośrodka Kultury, 62-050 Mosina, ul. Dworcowa 4, o godzinie 18.00.

Do projektu Studium zainteresowani mogą składać uwagi na piśmie do Burmistrza Gminy Mosina do dnia 15 października 2018 r.

Szczegółowe informacje dotyczące procedury sporzadzania Studium oraz składania uwag dostępne są na stronie internetowej Gminy Mosina w zakładce "Obwieszczenia planistyczne".

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]