Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


OGŁOSZENIE BURMISTRZA GMINY KOSTRZYN o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Kostrzyn, obejmującej tereny w obrębie ewidencyjnym Siekierki Wielkie, gm. Kostrzyn – część A

kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 21.11.2018
do 12.12.2018
status:
zakończone
liczba odsłon:
25

foto art

Opis konsultacji:

Burmistrz Gminy Kostrzyn informuje, że w dniach od 21 listopada 2018 r. do 12 grudnia 2018 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kostrzynie zostanie wyłożony do publicznego wglądu projekt zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Kostrzyn, obejmującej tereny w obrębie ewidencyjnym Siekierki Wielkie, gm. Kostrzyn – część A wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie zmiany Studium rozwiązaniami odbędzie się w dniu 11 grudnia 2018 r. o godzinie 16:30 w siedzibie Urzędu Miejskiego, ul. Dworcowa 5, 62-025 Kostrzyn.

Kto może wziąć udział:

Wszyscy zainteresowani

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

.Uwagi należy składać na piśmie do Burmistrza Gminy Kostrzyn z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy.

Kontakt:

Urząd Miejski w Kostrzynie ul. Dworcowa 5 62-025 Kostrzyn tel. 61 8178 565 wewn. 23

Link do strony organizatora:

www.kostrzyn.wlkp.pl

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]