Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Zaplanujmy razem jak zagospodarować plac/boisko za blokami przy ulicy Piłsudskiego w Koziegłowach

organizator:
kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 21.06.2021
do 11.07.2021
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji

W październiku ubiegłego roku Zarząd Osiedla Leśnego wraz z wójtem Marcinem Wojtkowiakiem oraz dyrektorem CRKF AKWEN Piotrem Stańczakiem spotkali się z mieszkańcami, aby porozmawiać o zagospodarowaniu placu/boiska za blokami przy ulicy Piłsudskiego (lokalizacja terenu zaznaczona na mapie stanowiącej załącznik do poniższej ankiety). Mieszkańcy swoje pomysły przedstawili także za pośrednictwem profilu Facebook (https://www.facebook.com/ZarzadosiedlalesnegowKozieglowach).

Spośród wszystkich propozycji mieszkańców największą dyskusję wywołał wybieg dla psów, który miał tyle samo zwolenników, jak i przeciwników. Wszystkie propozycje i wypowiedzi zostały dokładnie przeanalizowane, a z zebranych materiałów opracowana została ankieta.

Zachęcamy do udziału w konsultacjach i wskazania propozycji na najlepsze zagospodarowanie tego terenu!

Pytania

Pytania prosimy kierować do przewodniczącej Zarządu Osiedla Leśnego – Agnieszki Dudziak, kontaktując się z przewodniczącą telefonicznie lub mailowo: tel. 535 111 004, email: agnieszka.dudziak@radny.czerwonak.pl.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]