Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Konsultacje społeczne dotyczące zmian w organizacji ruchu na ulicach: Engeströma, Bednarskiej oraz Grodziskiej w Poznaniu

organizator:
kategoria:
Transport
czas trwania:
od 14.06.2021
do 04.07.2021
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

Od 14 czerwca 2021 trwają konsultacje społeczne dotyczące zmian w organizacji ruchu na ulicach: Engeströma, Bednarskiej oraz Grodziskiej na odcinku od ulicy Engeströma do ul. Szamarzewskiego.

Przedmiotem konsultacji społecznych jest uzyskanie opinii, uwag i propozycji mieszkańców Poznania, w sprawie dokumentacji projektowej dotyczącej ulic: Engeströma, Bednarskej oraz Grodziskiej (na odcinku od ul. Engeströma do ul. Szamarzewskiego), czego efektem będzie zmiana organizacji ruchu na tych ulicach.

Dokumentacja projektowa zakłada wprowadzenie: jednego kierunku na ul. Engeströma, na odcinku od ul. Bednarskiej do ul. Grodziskiej, elementów uspokojenia ruchu oraz skrzyżowań równorzędnych na wymienionych ulicach. Przygotowany projekt ma uporządkować parkowanie samochodów w miejscach niedozwolonych przepisami, istniejące oznakowanie, a także wyznacza kontraruch rowerowy. Przygotowano dwa warianty zmian organizacji ruchu.

Działania te wpłyną na podniesienie komfortu i bezpieczeństwa nie tylko pieszych, ale i pozostałych uczestników ruchu.

Kto może wziąć udział:

Wszyscy zainteresowani.

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

W trakcie trwania konsultacji społecznych odbędzie się spotkanie konsultacyjne, na które serdecznie zapraszamy. Spotkanie konsultacyjne online odbędzie się 17 czerwca (czwartek) o godz. 17.00. Podczas spotkania powyższe propozycje zostaną szczegółowo omówione przez Miejskiego Inżyniera Ruchu.

Spotkanie odbędzie się za pomocą aplikacji Zoom.

https://poznan-pl.zoom.us/j/88687101310?pwd=WUJHV056bk9rNStZOXBQQXNvN0sxdz09

Meeting ID: 886 8710 1310

Passcode: 971044

Chętni do wzięcia udziału w spotkaniu proszeni są o dołączenie do spotkania na kilka minut przed godziną rozpoczęcia.

Spotkanie będzie też transmitowane na na kanale YouTube Miasta Poznania, gdzie będzie można śledzić jego przebieg na żywo, posłuchać rozmowy na tematy poruszane podczas jego przebiegu czy włączyć się do dyskusji zadając pytanie w komentarzach na YT.

Każdy zainteresowany może zgłosić swoje uwagi, opinie i propozycje wysyłając wiadomość e - mail na adres: konsultacjemir@um.poznan.pl, lub dostarczając je na piśmie na adres: Biuro Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta - Miejski Inżynier Ruchu, pl. Kolegiacki 17, 61-841 w Poznaniu.

Kontakt:

Biuro Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta - Miejski Inżynier Ruchu, pl. Kolegiacki 17, 61-841 w Poznaniu.

Link do strony organizatora:

https://www.poznan.pl/mim/info/news/konsultacje-spoleczne-na-ogrodach,165611.html

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]