Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Konsultacje Rocznego programu współpracy Miasta Luboń z organizacjami pozarządowymi 2023

organizator:
kategoria:
NGO
czas trwania:
od 16.09.2022
do 07.10.2022
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach projektu Rocznego programu współpracy Miasta Luboń z organizacjami pozarządowymi. Konsultacje będą przeprowadzone w terminie od dnia 16 września 2022 r. do dnia 7 października 2022 r.

Projekt Rocznego programu współpracy Miasta Luboń z organizacjami pozarządowymi zostanie opublikowany na stronie internetowej Miasta Luboń (www.lubon.pl), w Biuletynie Informacji Publicznej (www.bip.lubon.pl) oraz wywieszony na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Luboń.

Kto może wziąć udział:

...

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

Konsultacje będą przeprowadzone poprzez przyjmowanie uwag i wniosków na „Formularzu zgłaszania uwag i wniosków do projektu Rocznego programu współpracy Miasta Luboń z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023”:

https://www.prawomiejscowe.pl/UrzadMiastaLubon/document/868607/Zarz%C4%85dzenie-76_2022

Wypełnione formularze należy składać w Kancelarii Urzędu Miasta Luboń, przesyłać drogą listowną na adres: Urząd Miasta Luboń, pl. E. Bojanowskiego 2, 62-030 Luboń lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: office@lubon.pl oraz za pomocą Platfromy komunikacyjnej eurzad.lubon.pl i EPUAP.

Kontakt:

Wydział Oświaty Zdrowia i Kultury, referat ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Link do strony organizatora:

https://lubon.pl/artykul/15/4007/roczny-program-wspolpracy-miasta-lubon-z-organizacjami-pozarzadowymi

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]