Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Nowy cykl artykułów o zrealizowanych projektach z budżetów obywatelskich

Nowy cykl artykułów o zrealizowanych projektach z budżetów obywatelskich

Data publikacji: 2019-09-10

Drodzy czytelnicy portalu konsultacji społecznych, rozpoczynamy nowy cykl artykułów pod hasłem #PROJEKTY_BO o zrealizowanych z sukcesem w Metropolii Poznań projektach obywatelskich.

Drodzy czytelnicy portalu konsultacji społecznych www.konsultacje.metropoliapoznan.pl, rozpoczynamy nocy cykl artykułów o zrealizowanych z sukcesem w Metropolii Poznań projektach mieszkańców, wybranych przez mieszkańców w ramach budżetów obywatelskich.

W ramach cyklu poznamy zarówno projekty związane z budową infrastruktury dla mieszkańców (projekty twarde) jak i projekty miękkie związane z organizacją wydarzeń sportowych i kulturalnych, warsztatów dla mieszkańców, zajęć tematycznych i profilaktycznych itp.

Zapraszamy do lektury. Mamy nadzieję, że te case study będą dla Was inspiracją i być może zmotywują do bezpośredniego zaangażowania w budżety obywatelskie. Bo naprawdę warto 

--

Redakcja portalu
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]