Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Dyskusja publiczna nad projektem MPZP - Rejon ulicy Mieleszyńskiej w Poznaniu

Dyskusja publiczna nad projektem MPZP - Rejon ulicy Mieleszyńskiej w Poznaniu

Data publikacji: 2020-09-07

Miejska Pracownia Urbanistyczna w Poznaniu zaprasza na dyskusję publiczną nad rozwiązaniemia w projekcie MPZP "Rejon ulicy Mieleszyńskiej" w Poznaniu (wyłożenie projektów mpzp do publicznego wglądu trwa do 28 września br.).

Dyskusja odbędzie się w trybie zdalnym w czwartek 10 września, o godzinie 17:00., na platformie ZOOM. W dyskusji można będzie wziąć udział korzystając z odpowiedniego linku lub logując się przy pomocy id i hasła dyskusji na platformie ZOOM. Poniżej niezbędne dane do udziału w dyskusji:

link do zdalnej dyskusji:

https://zoom.us/j/96834214013?pwd=QTRYc1d5YUtrYmlvMDhRRTBmM3JiUT09

Meeting ID: 968 3421 4013

Passcode (hasło): 329767

Ważna informacja!

Zdalne dyskusje publiczne organizowane przez Miejską Pracownię Urbanistyczną w Poznaniu są nagrywane w celu zapewnienia prawidłowości przeprowadzenia procedury planistycznej, zapewnienia rzetelności w sporządzaniu protokołów z dyskusji publicznych oraz zapewnienia sprawnego, niczym nie zakłóconego przebiegu dyskusji. Informujemy, że mają Państwo prawo sprzeciwić się nagrywaniu Państwa wizerunku i głosu. W takim przypadku prosimy Państwa o wyłączenie kamery oraz mikrofonu i wzięcie udział w dyskusji na publicznym czacie (również platforma ZOOM).

Źródło: www.mpu.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]