Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Program Dostępność Plus - badanie ankietowe użytkowników komunikacji zbiorowej

Program Dostępność Plus - badanie ankietowe użytkowników komunikacji zbiorowej

Data publikacji: 2021-07-15

Każdy, kto chciałby wypowiedzieć się na temat dostępności pojazdów transportu publicznego, jest zaproszony do udziału w krótkiej Internetowej ankiecie realizowanej na zlecenie Ministerstwa Infrastruktury.

Firma EU-Consult przeprowadza badanie na potrzeby opracowania ekspertyzy w odniesieniu do Działania 6. Programu Dostępności Plus – Dostępny transport zbiorowy w zakresie następujących pojazdów: autobusy miejskie z uwzględnieniem trolejbusów, autobusy użytkowane w komunikacji międzymiastowej (wykonujące regularny przewóz osób), tramwaje. Ankieta jest realizowana na zlecenie Ministerstwa Infrastruktury.

Do udziału w badaniu są zaproszeni przede wszystkim użytkownicy pojazdów komunikacji zbiorowej. Badanie ma na celu poznanie opinii jak największej liczby pasażerów, tak aby można wypracować rekomendacje związane z zapewnieniem technicznej dostępności wszystkich kupowanych środków transportu.

Krótka ankieta Internetowa (jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 10 minut) jest dostępna pod linkiem:

https://eu-consult.info.pl/2/index.php/72277?newtest=Y&lang=pl

Jak zapewnia firma realizująca badanie, wyniki prezentowane będą wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych, bez możliwości identyfikacji respondenta.

Źródło: www.ztm.poznan.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]