Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Geoankieta - bezpieczeństwo w Luboniu, rower miejski

Geoankieta - bezpieczeństwo w Luboniu, rower miejski

Data publikacji: 2018-02-26

Urząd Miasta Lubonia zaprasza do udziału w geoankiecie poświęconej komunikacji rowerowej i bezpieczeństwu w Luboniu, której celem jest określenie na podstawie Państwa opinii planowanych przyszłych lokalizacji stacji roweru miejskiego oraz kamer monitoringu miejskiego.

Ankieta przeprowadzana jest we współpracy z Centrum Badań Metropolitalnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w ramach projektu „Geoportal wspierający partycypację społeczną w planowaniu przestrzennym” finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Badań Stosowanych III (umowa nr PBS3/A9/39/2015).

Proponowana Państwu forma wypowiedzi - geoankieta – jest anonimowa. Stanowi ona połączenie ankiety internetowej i mapy. Poprzez naniesienie na mapę orientacyjnych punktów będziecie Państwo mieli możliwość określenia swoich preferencji w zakresie lokalizacji nowych stacji roweru miejskiego oraz kamer monitoringu miejskiego.

Wypełnienie ankiety zajmie około 10-15 minut.

Geoankieta będzie dostępna w terminie do 28 lutego 2018 r.

Link do ankiety

Zrzut ekranu - ankieta rowerowa Luboń

Źródło: www.lubon.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]