Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Darmowy język angielski dla mieszkańców Lubonia – dzięki budżetowi obywatelskiemu

Darmowy język angielski dla mieszkańców Lubonia – dzięki budżetowi obywatelskiemu

Data publikacji: 2018-10-09

Rusza nabór na bezpłatne zajęcia z języka angielskiego dla mieszkańców Lubonia. Projekt „FUNgielski” został wybrany w zeszłym roku w głosowaniu Lubońskiego Budżetu Obywatelskiego.

FUNgielski - to projekt, który ma na celu rozpowszechnianie nauki języka angielskiego w Luboniu. Przedsięwzięcie zostało wybrane przez mieszkańców Lubonia w głosowaniu w ramach Lubońskiego Budżetu Obywatelskieg.
Głównym założeniem projektu jest dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców- od Juniora po Seniora. Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów uczestnictwa.

Obecnie trwa nabór do kolejnej edycji przedsięwzięcia. Tym razem dla młodzieży i dorosłych z minimalnym poziomem językowym A2.

A oto jak na zajęcia zapraszają organizatorzy:

„Nie uważacie, że miło by było w piątkowe wieczory przy dobrej kawie i ciastku porozmawiać po angielsku? Od tak? My znaleźliśmy już na to sposób :D Dlatego mamy przyjemność zaprosić Was na darmowe konwersacje, które organizujemy z ramienia Budżetu Obywatelskiego.
Zapisujcie się już teraz, bo nie może Was tam zabraknąć.”

Źródło: Szkoła Językowa German
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]