Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.






Projekt SBO: Studio Podcastowe II LO

organizator:
kategoria:
rok 2021
wnioskodawca:
Zofia Obara (P2A)
szacunkowy koszt:
1 592.00 PLN
liczba odsłon:
71
ZWYCIĘSKI PROJEKT
liczba głosów:
65

foto art

Informacje wstępne:

Szkoła:

LO II w Poznaniu

Edycja Szkolnego Budżetu Obywatelskiego:

Szkolny Budżet Obywatelski 2021 - LO II w Poznaniu

Data złożenia formularza:

03.05.2021

Charakterystyka projektu:

Nazwa projektu:

Studio Podcastowe II LO

Skrócony opis projektu:

Pomóż nam zbudować nasze własne szkolne studio podcastowe!

Opis projektu:

Już jakiś czas temu wpadliśmy na pomysł utworzenia szkolnego studia podcastowego, dzięki któremu moglibyśmy założyć własny program. Szczególnie w czasach pandemii niezwykle ważny jest kontakt między uczniami, a podcast jest idealną okazją do przeprowadzania rozmaitych dyskusji i niezwykle ciekawych rozmów! W naszym liceum nie brakuje aktywnych uczniów, którzy bardzo chętnie wzięliby udział w takich audycjach, z pewnością możemy liczyć także na wielu zainteresowanych słuchaczy! Nasz własny podcast byłby więc idealną okazją nie tylko do zaprezentowania rozmaitych talentów czy ciekawych osobistości Dwójki, ale także spędzenia miło czasu – czy to przed mikrofonem jako twórca, czy też jako odbiorca. Będziemy zatem niezwykle wdzięczni za wszystkie głosy!

Dodatkowe informacje o projekcie:

Uzasadnienie dla realizacji projektu:

Projekt odpowiada na potrzeby promocji szkoły, pozwala na jej rozwój i umożliwia uczniom podejmowanie twórczych działań. Dzięki temu przedsięwzięciu szkoła staje się bardziej atrakcyjna zarówno dla obecnych, jak i nowych uczniów. Mamy nadzieję, że dzięki niemu nasze własne studio będzie stale się rozwijało i stawało zarówno bardziej profesjonalne, jak i ciekawe.

Szacunkowe koszty realizacji projektu:

1 592.00 PLN

Opis kalkulacji kosztów ze wskazaniem kosztów ważniejszych elementów projektu:

– Softbox studyjny + lampa + 4 x żarówka 85W + statyw Cena: 194,99zł – RODE NT-USB – MIKROFON POJEMNOŚCIOWY USB x2 Cena: 699,00zł x 2 = 1398,00zł SUMA = 1592,99zł


Opinia moderatora nt. projektu:

  Projekt odpowiada na potrzeby uczniów, którzy od dłuższego czasu tworzą świetne nagrania, filmy, rozwijają się artystycznie i pragną uwieczniać swoje poczynania. Zakupione przedmioty będą stanowiły element profesjonalnego studia fotograficznego, które z czasem może stanie się studiem telewizyjnym z własnym internetowym kanałem. Plany są duże - zaczynamy od drobnych kroków:)

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]