Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Akcja społeczna wolontariuszy z Rokietnicy w Szkole Specjalnej w Kiekrzu

Akcja społeczna wolontariuszy z Rokietnicy w Szkole Specjalnej w Kiekrzu

Data publikacji: 2020-01-29

Młodzi wolontariusze z SP w Rokietnicy mimo rozpoczętych ferii nie zapominają by być dla innych. Tym razem zawitali do Ośrodka Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Kiekrzu.

Pierwszy dzień ferii zimowych już za nami. Poniedziałkowe przedpołudnie, 27 stycznia 2020 r., wolontariusze-uczestnicy Szkolnego Klubu Młodego Obywatela spędzili w Zespole Szkół nr 109 przy Ośrodku Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Poznaniu-Kiekrzu. Dzięki uprzejmości kierownika zajęć pozalekcyjnych oraz pani prezes Stowarzyszenia Rehabilitacyjno-Edukacyjnego ASTER, mieliśmy okazję poznać niezwykłą historię budynku, w którym obecnie mieści się szpital oraz szkoła, a przede wszystkim zobaczyć, jak przebiega tam edukacja i terapia dzieci, od arteterapii i muzykoterapii aż po wyjątkowe warsztaty plastyczne. Zaangażowaliśmy się w warsztaty plastyczne, zajęcia z planszówkami, a w głowie urodziły się nam już pomysły na wspólne projekty, które będziemy starali się realizować w bliskiej przyszłości.

Opiekun SKMO: Ewa Bielska-Urbaniak
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]