Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Znamy zwycięzcę SBO w SP 1 w Poznaniu!

Znamy zwycięzcę SBO w SP 1 w Poznaniu!

Data publikacji: 2020-10-30

Znamy wyniki głosowania w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego w SP 1 w Poznaniu. Głosowanie odbyło się w formie zdalnej a wycięzcą okazał się projekt "Wielkie ulepszanie patia w szkole".

W ramach projektu pojawiły się ze strony uczniów dwie propozycje. Pierwsza to zagospodarowanie szkolnego patia a druga to stworzenie zielonego zakątka z pufami i sofami do odpoczynku. W ramach głosowania przeprowadzonego w formie elektronicznej, w ostatnim tygodniu października wygrał projekt PATIO zaplanowany i opracowany przez Piotra Koniecznego i Marcina Trębeckiego z klasy 6a stosunkiem głosów 89-69.

Ze względu na zamknięcie szkoły głosowanie elektroniczne zostało przygotowane przez informatyka. W związku z tym, że liczenie głosów odbyło się przez system elektroniczny i pozostawało pod nadzorem opiekuna Szkolnego Klubu Młodego Obywatela i informatyka opiekującego się naszą szkołą.

Przygotowała: Maria Niżyńska (opiekun SKMO)
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]