Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Projekt SBO: Zestaw ławek piknikowych

kategoria:
rok 2020
wnioskodawca:
Wiktor Tatarynowicz (8c)
szacunkowy koszt:
1 000.00 PLN
liczba odsłon:
23
ZWYCIĘSKI PROJEKT
liczba głosów:
168

foto art

Informacje wstępne:

Szkoła:

SP w Szczodrzykowie

Edycja Szkolnego Budżetu Obywatelskiego:

Szkolny Budżet Obywatelski 2020- SP Szczodrzykowo

Data złożenia formularza:

14.10.2020

Charakterystyka projektu:

Nazwa projektu:

Zestaw ławek piknikowych

Skrócony opis projektu:

Zestaw wszechstronnych ławek wraz ze stołami, idealny do plenerowych spotkań oraz zajęć.

Opis projektu:

Chciałbym wyposażyć naszą szkołę w 6 ławek piknikowych wraz z 3 stołami. Doskonale umiliły by przerwę, pozwalając uczniom na wspólne spędzenie czasu. W ciepłe i słoneczne dni, z pewnością przydałyby się do prowadzenia lekcji na świeżym powietrzu. Takie lekcje były by z pewnością odskocznią od codziennych monotonnych zajęć. Ważne, ławki i stoły można złożyć, dzięki czemu zajmują mało ,miejsca na przechowanie.

Dodatkowe informacje o projekcie:

Uzasadnienie dla realizacji projektu:

Uważam, że taki zestaw ławek w przypadku naszej ,posiadającej duże korytarze oraz spory zazieleniony obszar boiska będzie bardzo przydatny. Są one bardzo funkcjonalne, dzięki możliwości składania ich ,zajmują niewiele miejsca. Ich posiadanie umożliwiło by uatrakcyjnienie zajęć poprzez prowadzenie ich na świeżym powietrzu. Zestawy te umożliwiły by również organizowanie wspólnych pikników. Dzieci z klas młodszych w ramach zajęć w świetlicy mogły by również rysować czy nawet odrabiać lekcje. Ławki mogą posłużyć także jako miejsce wypoczynku pomiędzy lekcjami, kącik spokoju, bądź miejsce rozgrywek w gry planszowe i karciane. Prostota oraz lekkość zestawu, wraz z nieograniczoną fantazją człowieka tworzą istną chmurę pomysłów ich wykorzystania. To właśnie dlatego, jestem tego zdania, że ławki są najlepszym pomysłem, efektywnego oraz efektownego wygospodarowania 1000 złotych, przeznaczonych dla szkoły.

Szacunkowe koszty realizacji projektu:

1 000.00 PLN

Opis kalkulacji kosztów ze wskazaniem kosztów ważniejszych elementów projektu:

LINK https://ehokery.pl/zestaw-ogrodowy-stol--2-lawki.html Zestaw ogrodowy stół i 2 ławki - koszt 295 ,00zł. 3zestawy- 6 ławek wraz z 3 stołami będzie kosztował dokładnie 885 zł. Reszta pieniędzy zostanie przekazana na wysyłkę towaru. Jak pisze na stronie internetowej "Ze względu na różne gabaryty opakowań, duże produkty nie mogą być łączone ze sobą przez to konieczne jest nadanie kilku przesyłek. Ceny za paczkę wahają się od 9 zł do 15 zł"


Opinia moderatora nt. projektu:

Zgłoszony projekt spełnia wszystkie kryteria Szkolnych Budżetów Obywatelskich i może zostać poddany głosowaniu

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]