Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Projekt SBO: Aktywna i wesoła przerwa

organizator:
kategoria:
rok 2020
wnioskodawca:
Hanna Pietrzkiewicz (kl.6b)
szacunkowy koszt:
1 000.00 PLN
liczba odsłon:
58
ZWYCIĘSKI PROJEKT
liczba głosów:
167

foto art

Informacje wstępne:

Szkoła:

SP 5 Luboń

Edycja Szkolnego Budżetu Obywatelskiego:

Szkolny Budżet Obywatelski 2020 - SP 5 Luboń

Data złożenia formularza:

22.10.2020

Charakterystyka projektu:

Nazwa projektu:

Aktywna i wesoła przerwa

Skrócony opis projektu:

Będzie to miejsce, w którym można aktywnie i z uśmiechem spędzić przerwę.

Opis projektu:

Każdy uczeń potrzebuje trochę ruchu na przerwie, żeby móc skupić się na kolejnej lekcji. Dzieci najlepiej bawią się razem z kolegami, dlatego ciekawym pomysłem jest wykonanie na podłodze korytarza rysunków przedstawiających gry ruchowe, m.in. podłogowa gra w klasy, wąż z alfabetem, krokodyl z cyferkami, tor figury, dwa razy stopki do skakania, chińczyk. Gry korytarzowe podczas przerw przyniosą uczniom wiele radości i pozwolą na zacieśnienie relacji oraz nawiązanie nowych znajomości.

Dodatkowe informacje o projekcie:

Uzasadnienie dla realizacji projektu:

Dzięki kolorowym naklejkom możemy stworzyć wyjątkową i przyjemną atmosferę podczas przerwy lekcyjnej. Gry korytarzowe pozwolą dzieciom wspólnie spędzać czas, przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa oraz pomogą rozładować nagromadzoną energię. Po ruchowej zabawie na przerwach dzieci będą mogły bardziej skupić się na lekcji.

Szacunkowe koszty realizacji projektu:

1 000.00 PLN

Opis kalkulacji kosztów ze wskazaniem kosztów ważniejszych elementów projektu:

Wyposażenie opisanego miejsca obejmuje następujące pozycje: - podłogowa gra w klasy - https://akatja.pl/szkoly/1066-podlogowa-gra-w-klasy-bajkowa.html - 320,00 zł; - wąż z alfabetem - https://akatja.pl/przedszkola/2214-waz-z-alfabetem-naklejka-podlogowa.html - 160,00 zł; - krokodyl z cyferkami - https://akatja.pl/przedszkola/2200-krokodyl-z-cyferkami.html - 160,00 zł; - tor figury - https://akatja.pl/przedszkola/2013-tor-figury.html - 180,00 zł; - dwa razy stopki do skakania - https://akatja.pl/przedszkola/1542-stopki-do-skakania.html - 2 x 70,00 zł = 140,0 zł; - chińczyk - https://akatja.pl/naklejki-na-podloge/1605-chinczyk-gra-podlogowa.html - 40,00 zł.


Opinia moderatora nt. projektu:

Opinia pozytywna. Projekt spełnia wszystkie zasady SBO.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]