Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Projekt SBO: Bramki dadzą nam radość

organizator:
kategoria:
rok 2020
wnioskodawca:
B.Wtorkowski, F.Jemioło (2a)
szacunkowy koszt:
1 000.00 PLN
liczba odsłon:
49
liczba głosów:
98

foto art

Informacje wstępne:

Szkoła:

SP Lusówko

Edycja Szkolnego Budżetu Obywatelskiego:

Szkolny Budżet Obywatelski 2020 - SP Lusówko

Data złożenia formularza:

25.10.2020

Charakterystyka projektu:

Nazwa projektu:

Bramki dadzą nam radość

Skrócony opis projektu:

Wewnątrzszkolne zawody piłkarskie

Opis projektu:

Poprosimy dla naszej szkoły o dwie bramki na boisko. Marzymy o tych bramkach od dawna. Aby to osiągnąć i dodatkowo wspierać ruch, zdrowie, rywalizację fair play zaplanowałem zawody szkolne w kilku kategoriach: 1) Mistrzostwa w karnych; 2) Strzały z daleka; 3) Najlepszy bramkarz; 4) Mistrzowska drużyna 1-3; 5) Mistrzowska drużyna 4-6; 6) Mistrzowska drużyna 7-8; Poproszę o nagrody piłki nożne, skakanki oraz medale dla zwycięzców. I puchary. Zasady: 1) Mistrzostwa w karnych: - każda klasa wybiera swojego bramkarza; - każda klasa wybiera 5 przedstawicieli; - każdy przedstawiciel musi oddać po 5 strzałów; - w przypadku remisu dzieci oddają strzały do skutku, aż będzie przewaga 1; - nagradzamy trzy pierwsze miejsca piłką 2) Strzały z daleka: - zasady jak wyżej tylko strzelamy z daleka; - nagradzamy trzy pierwsze miejsca piłką 3) Najlepszy bramkarz - osoba, która obroni największą ilość bramek zostaje Mistrzem; - nagradzamy trzy pierwsze miejsca piłką 4) Mistrzowska drużyna 1-3: - mecz fair play; - każda klasa zgłasza 6 osobową drużynę; - gramy metodą każda drużyna z każdą; - możemy grać nawet tydzień:) - 1-sza drużyna zdobywa puchar dla klasy i medale dla zawodników; - zwycięzcą jest całą klasa i otrzymuje czekolady 5) i 6) zasady jak dla 1-3 Dziewczyny też zapraszam. Mogą zrobić swoje drużyny dziewczęce i wtedy klasa wystawia dwie drużyny chłopców i dziewczyn. Proszę o przygotowanie tez innych nagród, gdyby ktoś wygrał dwa razy, żeby nie dostał dwóch piłek. Mogą być piłki do kosza.

Dodatkowe informacje o projekcie:

Uzasadnienie dla realizacji projektu:

Chciałbym, żebyśmy mieli w szkole zawody i żebyśmy się dobrze bawili. Ale najbardziej proszę o bramki, bo nie mamy. Potem nam się słupki przewracają i są sprzeczki. Chcemy kibicować, zrobić sobie pompony i chorągiewki. Będziemy dużo na świeżym powietrzu i będziemy działać całą klasą wspólnie.

Szacunkowe koszty realizacji projektu:

1 000.00 PLN

Opis kalkulacji kosztów ze wskazaniem kosztów ważniejszych elementów projektu:

9 piłek = 270zł 3 puchary = 50zł 60 czekolad = 180zł 2 bramki = 500zł


Opinia moderatora nt. projektu:

Projekt oceniony pozytywnie. Jest zgodny z zasadami SBO.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]