Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Projekt SBO: Dawaj na parkiet!

organizator:
kategoria:
rok 2022
wnioskodawca:
Patrycja Grotek (1-8)
szacunkowy koszt:
710.00 PLN
liczba odsłon:
20
liczba głosów:
114

foto art

Informacje wstępne:

Szkoła:

SP 5 Luboń

Edycja Szkolnego Budżetu Obywatelskiego:

Szkolny Budżet Obywatelski 2022 - SP 5 Luboń

Data złożenia formularza:

27.05.2022

Charakterystyka projektu:

Nazwa projektu:

Dawaj na parkiet!

Skrócony opis projektu:

Zakup multimedialnych mat tanecznych które umożliwią rywalizację ruchową, naukę choreografii oraz zapewnią doskonałą zabawę.

Opis projektu:

Jeżeli chcesz nauczyć się tańczyć jak członkowie Ekipy, Billie Eilish, Young Leosia lub Roxie Węgiel to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Nasz projekt proponuje zakup dwóch zestawów do tańczenia które po podłączeniu do komputera nauczą wszystkie chętne osoby nowych choreografii tanecznych, pozwolą rozruszać się po lekcjach a przede wszystkim zapewnią świetną zabawę. Do wybrania jedna z dwustu piosenek lub wgranie własnego utworu. Rywalizuj ze znajomymi na macie tanecznej podczas zajęć świetlicowych, godziny wychowawczej oraz innych lekcji.

Dodatkowe informacje o projekcie:

Uzasadnienie dla realizacji projektu:

Jak wiadomo, dzieci do prawidłowego rozwoju potrzebują dużo ruchu- niech zdrowie idzie w parze z zabawą! Świetna gra rozwijająca refleks, kondycję i umiejętności taneczne. Mata pozwala uprawiać sport (gry sportowe), taniec (gry taneczne), jogę oraz połączenie zabawy ze zwinnością (gry zręcznościowe). W dzisiejszych czasach dzieci bardzo chętnie sięgają po rozrywki multimedialne dzięki czemu nasza propozycja będzie dla nich wspaniałym rozwiązaniem.

Szacunkowe koszty realizacji projektu:

710.00 PLN

Opis kalkulacji kosztów ze wskazaniem kosztów ważniejszych elementów projektu:

Dwie maty za 349,90x2=699,8 Dostawa 8,99 https://allegro.pl/oferta/mata-do-tanczenia-podwojna-coil-32bit-4w1-2gb-wifi-10510648386#shipping-info


Opinia moderatora nt. projektu:

Projekt spełnia zasady SBO i zostaje skierowany do głosowania.

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]