Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Szkoła Podstawowa nr 1 w Puszczykowie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza jest położona w Puszczykowie. Nasze miasto stanowi część otuliny Wielkopolskiego Parku Narodowego. Możecie je doskonale znać za sprawą Arkadego Fiedlera i jego pracowni literackiej. Przyjmuje się, że Nasza Szkoła powstała w 1834 roku.

My, uczniowie wraz z nauczycielami chętnie podejmujemy nowe wyzwania i bierzemy udział w licznych projektach. Uczestniczyliśmy m.in. w "Wolontariacie z klasą". Teraz przyszedł czas na nowy projekt "DziałaMY - program rozwoju edukacji obywatelskiej w Metropolii Poznań".

Nasze edycje Szkolnych Budżetów Obywatelskich

Szkolny Budżet Obywatelski 2019 - SP 1 w Puszczykowie

zgłaszanie projektów:
od 05.11.2019
do 18.11.2019
głosowanie:
od 03.12.2019
do 04.12.2019
Szkolny Budżet Obywatelski (SBO) w SP nr 1 w Puszczykowie pokazuje, że warto być zaangażowanym młodym obywatelem! Uczniowie zgłaszają swoje pomysły, promują je, organizowane jest głosowanie wśród uczniów, a nastepnie projekt zwycięski jest realizowany w naszej szkole.
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]