Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Zespół Szkół w Obornikach

Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby to szkoła, która mieści się w Obornikach, przy ulicy ks. Szymańskiego 5. W szkole realizowane jest kształcenie na poziomie technikum i szkoły branżowej I stopnia. W technikum proponujemy naukę w następujących zawodach: technik ekonomista, technik handlowiec, technik informatyk i technik budownictwa. Program kształcenia obejmuje przedmioty ogólnokształcące i zawodowe, które przygotowują uczniów do matury, kwalifikacji zawodowych i uzyskania tytułu zawodowego. W zdobywaniu tych umiejętności pomaga udział szkoły w programie „Czas zawodowców bis”, który stwarza uczniom możliwość wyjazdu na specjalistyczne laboratoria, które organizuje Politechnika Poznańska. W szkole branżowej I stopnia uczeń może uczyć się każdego wybranego przez siebie zawodu. Nauka odbywa się w szkole i na praktykach zawodowych u pracodawcy. Jesteśmy szkołą z bogatą tradycją i osiągnięciami konkursowymi z wielu dziedzin przedmiotowych. Uczniowie mają szanse rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Od 8 lat prężnie działa Szkolne Koło PCK i Koło Wolontariatu. 3 lata temu realizowaliśmy projekt „Wolontariat z klasą”, a w tym roku podjęliśmy się realizacji projektu „Działamy! Program rozwoju edukacji obywatelskiej w Metropolii Poznań.

Nasze edycje Szkolnych Budżetów Obywatelskich

Szkolny Budżet Obywatelski 2019 - ZS w Obornikach

zgłaszanie projektów:
od 12.11.2019
do 20.11.2019
głosowanie:
od 03.12.2019
do 04.12.2019
Szkolny Budżet Obywatelski w Zespole Szkół w Obornikach to 1000 zł na realizację projektu zgłoszonego i wybranego przez społeczność naszej szkoły! Może to być zakup sprzętu lub wyposażenia albo sfinansowanie organizacji wydarzenia w szkole. Wszystko zależy od pomysłowości uczniów i ich zdolnościom promocyjnym. Wygra bowiem projekt, który zbierze najwięcej głosów uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]