Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Szkoła Podstawowa nr 78 w Poznaniu

Szkoła Podstawowa nr 78 w Poznaniu mieści się przy ulicy Żonkilowej 34 w Poznaniu. Nasza szkoła stwarza uczniom możliwości wszechstronnego rozwoju, jest otwarta i zachęca wszystkich do poszukiwania swoich talentów i zdolności, realizowania marzeń. Staramy się każdego ucznia przygotować do samodzielnego i satysfakcjonującego życia w otaczającym świecie. Zachęcamy naszych uczniów do podejmowania różnych działań w ramach Koła „Caritas” oraz Szkolnego Koła Wolontariatu. Uczymy ich wzajemnych relacji oraz otwartości na drugiego człowieka. Tworzymy bezpieczną atmosferę sprzyjającą osiąganiu sukcesów, budowaniu poczucia własnej wartości.

Nasze edycje Szkolnych Budżetów Obywatelskich

Szkolny Budżet Obywatelski 2019 - SP 78 w Poznaniu

zgłaszanie projektów:
od 04.11.2019
do 15.11.2019
głosowanie:
od 28.11.2019
do 29.11.2019
Szkolny Budżet Obywatelski (SBO) to nauka funkcjonowania społeczeństwa obywatelskiego w praktyce. SBO jest autentycznym procesem konsultacyjnym opartym na współuczestnictwie młodzieży, a jego jego finałem jest bezpośredni rezultat – zrealizowany w szkole projekt młodzieżowy. Wszystko po to by pokazać, że warto być zaangażowanym młodym obywatelem!
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]