Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Zespół Szkół w Kleszczewie

Zespół Szkół w Kleszczewie to nowoczesna szkoła o bogatej historii. Szkoła powstała w 1838 roku jako placówka niemiecka, po Powstaniu Wielkopolskim stała się centrum polskości dla mieszkańców Kleszczewa oraz okolicznych wiosek. Wygład szkoły zmieniał się na przestrzeni dziejów, pierwsza szkoła pokryta była strzechą i zdecydowanie nie przypominała budynku obecnej szkoły. Współcześnie wokół naszej szkoły znajdują się różnego typu boiska sportowe, odkryta siłownia oraz plac zabaw dla młodszych dzieci. W ubiegłym roku świętowaliśmy 180 lecie powstania naszej szkoły, które było okazją do nadania szkole imienia – „Walczących o Niepodległość”. Do naszej szkoły ogółem uczęszcza 526 dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkoły podstawowej. Uczniowie naszej szkoły są mieszkańcami Kleszczewo bądź okolicznych wsi. Dzieci do szkoły dojeżdżają autobusami bądź transportem własnym. Nasza szkoła gwarantuje szeroką gamę zajęć pozalekcyjnych, możliwość korzystania z nowoczesnej biblioteki, stołówki, kawiarenki internetowej, pełnowymiarowej hali widowiskowo –sportowej. Uczniowie naszej szkoły biorą udział w licznych konkursach oraz imprezach szkolnych oraz środowiskowych. W naszej szkole panuje tak przyjazna atmosfera , że absolwenci często ją odwiedzają.

Nasze edycje Szkolnych Budżetów Obywatelskich

Szkolny Budżet Obywatelski 2022 - SP Kleszczewo

zgłaszanie projektów:
od 09.05.2022
do 23.05.2022
głosowanie:
od 07.06.2022
do 07.06.2022
Szkolny Budżet Obywatelski umożliwia uczniom naszej szkoły aktywne i bezpośrednie podejmowanie decyzji. Młodzież realizuje projekt od zgłaszania pomysłów do wprowadzenia przedsięwzięcia w życie. Uczy się wykorzystywania w praktyce zdobytej wiedzy i realizuje się w partycypacji obywatelskiej w środowisku szkolnym.
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]