Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Wandy Błeńskiej w Niepruszewie

Szkoła Podstawowa w Niepruszewie rozpoczęła swą działalność prawdopodobnie w 1889 roku. Dzisiaj w Niepruszewie funkcjonuje Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Wandy Błeńskiej, w którego skład wchodzi Szkoła Podstawowa i Przedszkole.

W roku szkolnym 2019/2020 chętni uczniowie klas VI-VIII realizują w naszej szkole projekt obywatelski. Celem projektu jest wzrost partycypacji obywatelskiej i społecznej młodzieży oraz zwiększenie zaangażowania osób młodych w sprawy publiczne w samorządach Metropolii Poznań. W ramach projektu w placówce stworzony został Szkolny Klub Młodego Obywatela, w którym realizowany jest program edukacyjny kształtujący młodzież odpowiedzialną obywatelsko i społecznie, uważną na otoczenie, respektującą prawa innych i chętnie angażującą się w wolontariat.

Nasze edycje Szkolnych Budżetów Obywatelskich

Szkolny Budżet Obywatelski - ZSP NIEPRUSZEWO

zgłaszanie projektów:
od 05.10.2020
do 21.10.2020
głosowanie:
od 26.10.2020
do 28.10.2020
Szkolny Budżet Obywatelski to praktyczna nauka funkcjonowania społeczeństwa obywatelskiego. Społeczność szkolna zgłasza swoje pomysły, a następnie, w drodze głosowania, wybierany jest zwycięski projekt, który jest realizowany w szkole. W ten sposób młodzież może przekonać się, że warto być zaangażowanym młodym obywatelem.
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]