Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole z Oddziałami Integracyjnymi

Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole to placówka sponad 85-letnią bogatą historią. W murach tej szkoły wykształcenie zdobyło kilka pokoleń mieszkańców naszego miasta. Nasza szkoła to nauczyciele i uczniowie. W ich wzajemnych relacjach tworzy się nowa jakość: wiedza i postawy.

Mamy interesujące, odpowiadające współczesnym wyzwaniom programy nauczania oraz plany działalności opiekuńczej i wychowawczej. Chętnie sięgamy po nowe metody i środki. Wyciągamy wnioski z otaczającej nasz rzeczywistości. Wyprowadzamy nauczanie poza mury szkoły, do teatrów, muzeów, skansenów, instytucji użyteczności publicznej i wielu innych miejsc. Zachęcamy do korzystania z nowych osiągnięć techniki i informatyki. Uczymy języków obcych i komunikacji społecznej. Rozwijamy zainteresowania oraz uzdolnienia uczniów.

Nasze edycje Szkolnych Budżetów Obywatelskich

Szkolny Budżet Obywatelski 2021 - SP 3 w Kole

zgłaszanie projektów:
od 03.11.2021
do 03.12.2021
głosowanie:
od 15.12.2021
do 15.12.2021
rok 2021
Budżet Obywatelski działa w naszej szkole! Uczniowie wysyłają swoje pomysły na projekty a następnie zorganizowane zostanie głosowanie wśród uczniów. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany jeszcze w tym roku!
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]