Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Racocie

W skład Zespołu Szkół Gminy Kościan wchodzą: Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Racocie, Przedszkole w Racocie i Choryni oraz Szkoła Filialna w Turwi.

Do szkoły uczęszczają dzieci z około 20 miejscowości. Uczniowie są dowożeni na zajęcia lekcyjne autobusami wynajętym przez Gminę Kościan. Nauka odbywa się w trzech budynkach połączonych ze sobą. Klasy I – III uczą się w nowym, oddanym do użytku w 2007 r. skrzydle budynku, natomiast klasy IV-VIII w budynku, w którym mieściło się dotychczasowe Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków. Do dyspozycji mamy również nową, pełnowymiarową halę sportową.

Jesteśmy szkołą, w której w zasadzie wszyscy się znają. Staramy się tak przekazywać wiedzę, aby było możliwe jej praktyczne zastosowanie w sytuacjach życiowych. Staramy się wychowywać tak, aby każdy nasz uczeń potrafił odróżnić dobro od zła. Rozwijamy zainteresowania i zdolności uczniów poprzez różnorodne formy i metody pracy. Kształtujemy u dzieci i rodziców poczucie przynależności do wspólnoty szkolnej poprzez zwyczaje i tradycje szkoły. Uczymy języka angielskiego oraz niemieckiego. Pokazujemy, iż nauka języków obcych potrafi być łatwa i przyjemna.

Nasze edycje Szkolnych Budżetów Obywatelskich

Szkolny Budżet Obywatelski 2022 - SP Racot

zgłaszanie projektów:
od 09.05.2022
do 23.05.2022
głosowanie:
od 02.06.2022
do 02.06.2022
rok 2022
Szkolny Budżet Obywatelski to demokracja w praktyce w naszej szkole! SBO to autentyczny proces konsultacyjny oparty na partycypacji, a jego bezpośrednim rezultatem będzie wybrany przez uczniów i zrealizowany projekt młodzieżowy.
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]