Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Krotoszynie

JESTEŚMY SZKOŁĄ MŁODĄ, ALE JEDNOCZEŚNIE NIESIEMY ZE SOBĄ WIELKIE DOŚWIADCZENIE W PRACY Z MŁODZIEŻĄ I KSZTAŁCENIU ZAWODOWYM.

Mamy kadrę dydaktyczną zarówno bardzo młodą, która niedawno ukończyła studia, jak również bardzo doświadczoną, posiadającą staż pracy w szkolnictwie zawodowym i ogólnokształcącym sięgający 20-30 lat. Od 2010 roku prowadzimy chyba największe pomiędzy Wrocławiem i Poznaniem, mieszczące się w Krotoszynie, szkoły dla dorosłych, w których wykształciło się już ponad 1500 osób.

Do naszego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących należą: Niepubliczne Technikum oraz Niepubliczna Branżowa Szkoła I stopnia i są one całkowicie bezpłatne. Płatne jest tylko Liceum Ogólnokształcące o profilu plastycznym.

Dzięki Naszemu doświadczeniu w kształceniu zawodowym, oferujemy programowe poznawanie przez uczniów przyszłych zawodów, które ich zdaniem są interesujące. Poprzez ćwiczenia i doświadczenia młodzież ma szansę sprawdzić, czy ich wybory będą właściwe i interesujące. Naszym priorytetem jest stworzenie odpowiednich warunków dla uczniów: graniczenie stresu, miła atmosfera oraz bezpieczeństwo i czas na wypoczynek.

1.09.2019 Rozpoczęcie działalności Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Krotoszynie. W skład ZSTO weszły Niepubliczne Technikum, Niepubliczna Branżowa Szkoła I stopnia, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące. W technikum otwarte zostały 2 zawody, zupełnie nowe w naszym powiecie: technik mechatronik oraz technik pojazdów samochodowych.

1.09.2020 Dalszy rozwój Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Krotoszynie i zwiększenie oferty technikum o zawody: technik logistyk, technik elektryk i zupełnie nowy zawód technik rachunkowości.

1.09.2020 Rozpoczęcie działalności pierwszej w Naszym powiecie, branżowej szkoły II stopnia. Posiadamy możliwość kształcenia w 10 zawodach.

Nasze edycje Szkolnych Budżetów Obywatelskich

Szkolny Budżet Obywatelski 2022 - ZSTiO w Krotoszynie

zgłaszanie projektów:
od 19.05.2022
do 31.05.2022
głosowanie:
od 07.06.2022
do 09.06.2022
SBO to budżet partycypacyjny w naszej szkole, czyli Szkolny Budżet Obywatelski. Dzięki SBO możemy zgłaszać propozycję uczniowskich projektów o wartości do 1000 zł a następnie w ogólnoszkolnym głosowaniu demokratycznie wybierzemy najciekawszy projekt do realizacji!
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]