Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


VI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu

VI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu znane jako Paderek. Jedna z najstarszych (rok założenia: 1921) i najwyżej notowanych poznańskich szkół średnich. Mieści się na Piaskach w centrum Poznania, przy ulicy Krakowskiej 17a. Uczniowie szkoły (potocznie zwani paderkowiczami lub paderewszczakami) regularnie biorą udział w charytatywnych koncertach bożonarodzeniowych, co w roku 1996 zaowocowało powstaniem chóru Canto Cantare. W szkole działa także wiele kół przedmiotowych, w których uczniowie mogą poszerzać swoje zainteresowania.

Nasze edycje Szkolnych Budżetów Obywatelskich

Szkolny Budżet Obywatelski 2022 - VI LO w Poznaniu

zgłaszanie projektów:
od 24.10.2022
do 10.11.2022
głosowanie:
od 17.11.2022
do 17.11.2022
Szkolny Budżet Obywatelski to demokracja w praktyce w naszej szkole! SBO to autentyczny proces konsultacyjny oparty na partycypacji, a jego bezpośrednim rezultatem będzie wybrany przez uczniów i zrealizowany projekt młodzieżowy.
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]