Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Projekt SBO: Przyjemny odjazd

organizator:
kategoria:
rok 2019
wnioskodawca:
Julia Cyrkler (6a)
szacunkowy koszt:
960.00 PLN
liczba odsłon:
59
ZWYCIĘSKI PROJEKT
liczba głosów:
176

foto art

Informacje wstępne:

Szkoła:

SP w Kleszczewie

Edycja Szkolnego Budżetu Obywatelskiego:

Szkolny Budżet Obywatelski 2019 - SP w Kleszczewie

Data złożenia formularza:

10.11.2019

Charakterystyka projektu:

Nazwa projektu:

Przyjemny odjazd

Skrócony opis projektu:

Ławki dla uczniów i nauczycieli na przystanku autobusowym przy szkole

Opis projektu:

Mój pomysł na ulepszenie szkoły to zakup kilku ławek dla uczniów i nauczycieli na szkolnym przystanku autobusowym, na stronie lawkaogrodowa.pl ( link do strony: https://www.lawkaogrodowa.pl/lawka-gminna-ogrodowa-primario-100-cm-piniowy?gclid=EAIaIQobChMIxdvCmoDe5QIVBKoYCh3oxA9QEAkYBCABEgIV_PD_BwE ). Na przykład trzy takie ławki można by umieścić na przystanku autobusowym przy naszej szkole. Byłyby one przeznaczone dla uczniów czekających na autobusy, oraz nauczycieli dyżurujących na przystanku. Dzięki temu uczniowie nie siedzieliby na ziemi, ani nie bawiliby się na barierkach. Chyba wszyscy czekający na przystanku z chęcią usiedliby i odpoczęli po szkole.

Dodatkowe informacje o projekcie:

Uzasadnienie dla realizacji projektu:

Ławki na przystanku autobusowym przy szkole przydałyby się uczniom czekającym na autobusy, aby mogli usiąść, i odpocząć po dniu w szkole. Prawdopodobnie zaprzestałyby one przesiadywaniu uczniów ma barierkach lub na brudnej ziemi. Nauczyciele pilnujący dzieci też mogliby skorzystać i przysiąść. Myśle, że byłoby to miłe udogodnienie dla osób czekających na przystanku autobusowym.

Szacunkowe koszty realizacji projektu:

960.00 PLN

Opis kalkulacji kosztów ze wskazaniem kosztów ważniejszych elementów projektu:

Link do strony: https://www.lawkaogrodowa.pl/lawka-gminna-ogrodowa-primario-100-cm-piniowy?gclid=EAIaIQobChMIxdvCmoDe5QIVBKoYCh3oxA9QEAkYBCABEgIV_PD_BwE 1 ławka = 280 zł Koszt dostawy (jedna ławka) = 40 zł 280zł+280zł+280zł+40zł+40zł+40zł=960zł Prawdopodobna cena projektu = 960zł (2 ławki=640zł) (1 ławka=320zł)


Opinia moderatora nt. projektu:

 . Lepiej siedzieć niż stać.Doskonały pomysł. 

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]