Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Projekt SBO: Worki i pufy sako dla uczniów do holu jako miejsce do regeneracji - większe pufy, ale mniej (6 szt.) (projekt duży - 600 zł)

organizator:
kategoria:
rok 2019
wnioskodawca:
Emilia Małecka (7c)
szacunkowy koszt:
600.00 PLN
liczba odsłon:
45
liczba głosów:
102

foto art

Informacje wstępne:

Szkoła:

SP 4 w Swarzędzu

Edycja Szkolnego Budżetu Obywatelskiego:

Szkolny Budżet Obywatelski 2019 - SP 4 w Swarzędzu

Data złożenia formularza:

10.11.2019

Charakterystyka projektu:

Nazwa projektu:

Worki i pufy sako dla uczniów do holu jako miejsce do regeneracji - większe pufy, ale mniej (6 szt.) (projekt duży - 600 zł)

Skrócony opis projektu:

Zakup wygodnych, kolorowych i funkcjonalnych puf z ekoskóry do siedzenia- Pufy-fotele SAKO

Opis projektu:

W czasie przerw lub przed - lub po lekcjach jest czas na chwilę odpoczynku i rozmowy z przyjaciółmi. Można spędzić go przyjemnie, siedząc wygodnie na specjalnie przygotowanych siedziskach. Są to wygodne i funkcjonalne pufy wykonane z ekoskóry. Dopasowują się one kształtem do użytkownika. Można na nich siedzieć i np: czytać książki lub powtarzać materiał na lekcje. Można również na nich odpoczywać w pozycji półleżącej. Są łatwe w utrzymaniu czystości. Dodatkowym walorem są kolory, które dodadzą uroku korytarzom szkolnym. Zestaw 6 puf-foteli pozwoli zagospodarować komfortowo i użytecznie przestrzeń do odpoczynku lub cichej pracy. Miejsce przeznaczenia - hol / mały hol na I piętrze

Dodatkowe informacje o projekcie:

Uzasadnienie dla realizacji projektu:

Pufy-fotele SAKO są niezbędne do zapewnienia uczniom przestrzeni do odpoczynku, po ciężkiej pracy na zajęciach lekcyjnych. Są one również potrzebne do cichej pracy, aby powtórzyć sobie materiał na lekcje, przejrzeć zeszyty lub poczytać książki. Szkoła to nie tylko miejsce do nauki ale również miejsce gdzie uczniowie zawiązują przyjaźnie czy znajomości. Takie miejsce , w których można wygodnie usiąść i porozmawiać jest niezbędne do pogłębiania tych znajomości.

Szacunkowe koszty realizacji projektu:

600.00 PLN

Opis kalkulacji kosztów ze wskazaniem kosztów ważniejszych elementów projektu:

Koszt 1 pufy SAKO- 100 zł (ALLEGRO) zakup 6 sztuk Puf SAKO wynosi 600 zł (Dostawa darmowa przy zakupie za kwotę 600 zł).


Opinia moderatora nt. projektu:

https://allegro.pl/oferta/pufa-fotel-sako-xxxl-gratis-pufy-worek-xxl-duzy-8309558138

Strona z zakupem znaleziona wg opisu projektu

Projekt zaopiniowany pozytywnie

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]