Wyszukaj interesujące Cię edycje SBO

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Rokietnicy

Szkolny Budżet Obywatelski w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Rokietnicy to nowatorski projekt, który ma na celu zwiększenie uczestnictwa i zaangażowania uczniów w sprawy publiczne i lokalne na terenie szkoły i gminy. Młodzi ludzie uczą się, jak być odpowiedzialnym obywatelem i korzystać ze swoich praw, aby służyć innym i zmieniać swój lokalny świat na lepszy! Będziemy łączyć tu pokolenia, brać udział w warsztatach, przeprowadzać akcje społeczne, a także zgłaszać własne projekty i głosować na nie. Takiej inicjatywy jeszcze w naszej szkole nie było!

Nasze edycje Szkolnych Budżetów Obywatelskich

Szkolny Budżet Obywatelski - SP Rokietnica

zgłaszanie projektów:
od 06.10.2021
do 19.10.2021
głosowanie:
od 05.11.2021
do 07.11.2021
Szkolny Budżet Obywatelski w Szkole Podstawowej w Rokietnicy to nowatorski projekt, który ma już swoją drugą edycję! Młodzi ludzie uczą się, jak być odpowiedzialnym obywatelem i korzystać ze swoich praw, aby służyć innym i zmieniać swój lokalny świat na lepszy! Będziemy łączyć tu pokolenia, brać udział w warsztatach, przeprowadzać akcje społeczne, zgłaszać własne projekty i głosować na nie.
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]