Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Konsultacje MPZP w miejscowości Tulce

organizator:
kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 13.11.2017
do 04.12.2017
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

Konsultacje dotyczą wyłożenia do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Kleszczewo, obejmującego działkę o numerze geodezyjnym 193/26, położoną w obrębie Tulce. Zainteresowani mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją w Referacie Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji w godzinach pracy Urzędu.

<>

Kto może wziąć udział:

Wszyscy zainteresowani.

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

- Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie zmiany planu rozwiązaniami odbędzie się dnia 14 listopada 2017 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Kleszczewie o godz. 13:00.
- Uwagi do projektu zmiany planu należy składać na piśmie do Wójta Gminy Kleszczewo z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 grudnia 2017 r.
- Uwagi do prognozy należy składać w formie pisemnej, ustnie do protokołu prowadzonego przez Urząd Gminy Kleszczewo lub za pomocą środków komunikacji elektronicznejna adres e-mail: urzad@kleszczewo.pl w terminie do 18 grudnia 2017r.

Kontakt:

Urząd Gminy Kleszczewo, ul. Poznańska 4, 63-005 Kleszczewo
Referat Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji
Agnieszka Pakulska-Schoen e-mail: a.pakulska@kleszczewo.pl tel. 61 8176 020

Link do strony organizatora

www.kleszczewo.pl

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]