Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Wybrane konsultacje

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Skoki obejmującego obszar działek nr 3/7, 3/8, 3/9 i 3/10 w Sławie Wlkp.

od 01.06.2022 do 24.06.2022
zakończone
Planowanie przestrzenne
Zawiadamiamy o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru, którego granice określono na załączniku graficznym. Zainteresowani mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją w Referacie Gospodarki Przestrzennej w godzinach pracy biura (szczegółowe godziny podajemy w załączniku).

Poznański Budżet Obywatelski 2023 - zgłaszanie projektów

od 16.05.2022 do 16.06.2022
zakończone
Budżet obywatelski
Droga Mieszkanko, Drogi Mieszkańcu Poznania! W tym roku już po raz jedenasty w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego (PBO) wspólnie zdecydujemy o tym, na co zostanie przeznaczona część budżetu miejskiego. Do wydania jest 25 mln zł – 19 mln na projekty rejonowe i 6 mln na projekty ogólnomiejskie (w tym 4 mln na Zielony Budżet).

Aktualności

Maraton i kiermasz na Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania

25.05.2022
Maraton i kiermasz na Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania
Jakie zasady obowiązują w obecnej edycji Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego? Jak złożyć projekt i oszacować jego koszt? O czym jeszcze należy pamiętać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań czeka na poznanianki i poznaniaków podczas Maratonu Pisania Wniosków PBO. W tym samym czasie na dziedzińcu urzędu miasta odbywa się rodzinny kiermasz społeczny.

Poznań czeka na pomysły mieszkańców

17.05.2022
Poznań czeka na pomysły mieszkańców
Rozpoczęło się składanie projektów do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2023. Podobnie jak w poprzednich latach można zgłaszać pomysły o charakterze rejonowym albo ogólnomiejskim, w tym w ramach Zielonego Budżetu. Czas na to jest do 15 czerwca. Tym razem do wydania będzie aż 25 mln zł - czyli aż o 3 miliony więcej niż rok temu. Zaszły też inne zmiany, m.in. zwiększono liczbę możliwych do oddania głosów.
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]