Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Wybrane konsultacje

Poznański Budżet Obywatelski 2021 - zgłaszanie wniosków

od 10.07.2020 do 31.07.2020
aktualne
Budżet obywatelski
W tym roku na Poznański Budżet Obywatelski przeznaczono kwotę aż 21 mln zł. Podobnie jak w poprzednich latach można składać projekty o charakterze rejonowym albo ogólnomiejskim. Wśród projektów ogólnomiejskich nowością jest nowa kategoria tzw. Zielony Budżet. Maksymalna wartość projektu ogólnomiejskiego to 2 mln zł, a rejonowego - 600 tys. zł.

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego część miejscowości Sława Wielkopolska

od 18.06.2020 do 20.07.2020
aktualne
Planowanie przestrzenne
Zawiadamiamy o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego część miejscowości Sława Wielkopolska, którego granice określono na załączniku graficznym. Zainteresowani mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją w Referacie Gospodarki Przestrzennej w godzinach pracy biura (szczegółowe godziny podajemy w załączniku).

Wyłożenie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu Kalwarii Obornickiej położonej w miejscowości Bogdanowo, gmina Oborniki

od 15.06.2020 do 20.06.2021
aktualne
Planowanie przestrzenne
Konsultacje dotyczą ponownie wyłożonego do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu Kalwarii Obornickiej położonej w miejscowości Bogdanowo, gmina Oborniki wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Obszar objęty miejscowym planem leży na terenie gminy Oborniki i stanowi powierzchnię około 0,5 ha.

Aktualności

Wolontariat w Wielkopolskim Parku Narodowym

08.07.2020
Wolontariat w Wielkopolskim Parku Narodowym
Od stycznia tego roku na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego oficjalnie działa Wolontariat WPN skupiający na ten moment około 30 osób. Za ich sprawą, tylko przez nieco ponad pół roku, zebrano i wywieziono z lasu 60 000 litrów śmieci! – Czasami myślę, że nasza praca ma charakter syzyfowej, ale widzimy jej sens – zapewnia Piotr Rubisz, koordynator i pomysłodawca akcji.

Bezpłatny trener osiedlowy ze środków Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego

03.07.2020
Bezpłatny trener osiedlowy ze środków Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego
Wraz z początkiem wakacji wróciły letnie zajęcia Trenera Osiedlowego. W 19 miejscach Poznania trenerzy i studenci Akademii Wychowania Fizycznego organizują bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży. Projekt "Trener Osiedlowy" od kilku lat zbiera najwięcej głosów w Poznańskim Budżecie Obywatelskim.

Jak zmieni się Poznań? Ruszają konsultacje społeczne nowego Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego

18.06.2020
Jak zmieni się Poznań? Ruszają konsultacje społeczne nowego Studium uwarunkowań i kierunk&oacut
Trwają pracę nad nowym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Poznania. Już w środę, 24 czerwca rozpocznie się I etap konsultacji społecznych. W jego ramach odbędzie się spotkanie z przedstawicielami rad osiedli. Równolegle na miejskim YouTubie prowadzona będzie także otwarta transmisja oraz dyskusja, w której udział będzie mógł wziąć każdy zainteresowany.

Nowe zasady Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2021

16.06.2020
Nowe zasady Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2021
W dniu 9 czerwca br. miejscy radni przyjęli nowe zasady Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2021. Zmiany wymusiło rozstrzygnięcie wojewody wielkopolskiego, który stwierdził nieważność poprzedniej uchwały, wstrzymując tym samym realizację programu.
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]