Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Wybrane konsultacje

Konsultacje w ramach procedury oceny oddziaływania na środowisko projektu „Strategii ZIT dla MOF Poznania na lata 2021-2027”

od 11.05.2023 do 12.06.2023
zakończone
Informacja o rozpoczęciu procedury udziału społeczeństwa w postępowaniu w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko projektu „Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Poznania na lata 2021-2027” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Aktualności

Podsumowanie konsultacji na temat koncepcji przebudowy ul. Ogrodowej

19.09.2023
Podsumowanie konsultacji na temat koncepcji przebudowy ul. Ogrodowej
 Konsultacje w sprawie przebudowy ul. Ogrodowej trwały od 29.08.2023r. do 08.09.2023r. W ramach konsultacji jej uczestnicy postulowali najczęściej o ograniczenie hałasu, funkcjonalność nawierzchni jezdni oraz zminimalizowanie ruchu samochodowego, a także dodatkowe oświetlenie.

"Czas na Młodych - punkty doradztwa dla młodzieży"

12.09.2023
"Czas na Młodych - punkty doradztwa dla młodzieży"
Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach przystąpił do realizacji projektu "Czas na Młodych - punkty doradztwa dla młodzieży", który w powiecie funkcjonuje pod nazwą Pracownia Młodych. Celem projektu jest dotarcie do jak największej grupy osób w wieku 18-30 lat z powiatu szamotulskiego.

Więcej kursów Poznańskiej Kolei Metropolitalnej

12.09.2023
Więcej kursów Poznańskiej Kolei Metropolitalnej
Porozumienie na dodatkowe połączenia w ramach Poznańskiej Kolei Metropolitalnej podpisały współfinansujące je samorządy. Od 1 stycznia 2024 przybędzie par pociągów kursujących w centralnej Wielkopolsce na krótkich dystansach. 

Wybory do Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej

08.09.2023
Wybory do Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej
Krajowa Rada Izb Rolniczych podjęła Uchwałę Nr 2/2023 w sprawie zarządzenia na niedzielę 24 września 2023 r. wyborów do walnych zgromadzeń izb rolniczych, wraz z terminarzem wykonania poszczególnych czynności związanych z przeprowadzeniem tych wyborów.

Spotkanie młodzieży w gminie Rokietnica

08.09.2023
Spotkanie młodzieży w gminie Rokietnica
Zaplanowane spotkanie to doskonała okazja do dyskusji na temat sytuacji i potrzeb młodzieży w naszej gminie, podczas której Wasz głos będzie najważniejszy. Podzielimy się pomysłami na inicjatywy i działania na rzecz młodych oraz przedstawimy założenia, procedury, terminy i wszelkie inne wiadomości na temat wyborów do Młodzieżowej Rady Gminy, które planujemy jeszcze tej jesieni.
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]