Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Wybrane konsultacje

ponowne wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscowości: Kiekrz rejon ul. Poznańskiej, ul. Ogrodowej, ul. Kierskiej do torów kolejowych i południowej granicy administracyjnej gminy Rokietnica

od 12.02.2019 do 13.03.2019
aktualne
Planowanie przestrzenne
zawiadamiamy o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscowości: Kiekrz rejon ul. Poznańskiej, ul. Ogrodowej, ul. Kierskiej do torów kolejowych i południowej granicy administracyjnej gminy Rokietnica wraz z prognozą oddziaływania na środowisko w dniach od 12 lutego 2019 r. do 13 marca 2019 r., w siedzibie Urzędu Gminy Rokietnica, ul. Golęcińska 1, 62-090 Rokietnica (pok. nr 8), w godzinach przyjmowania interesantów, tj. poniedziałek od 12.00 do 18.00, wtorek, środa, czwartek i piątek od 8.00 do 12.00.

Ponowne wyłożenie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w miejscowości Oborniki w rejonie ulic: 4 Stycznia 1919r., Franciszka Mikołajczaka i Czarnkowskiej, gmina Oborniki.

od 28.01.2019 do 04.03.2019
aktualne
Planowanie przestrzenne
Ponowne wyłożenie do publicznego wglądu dotyczy projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w miejscowości Oborniki w rejonie ulic: 4 Stycznia 1919r., Franciszka Mikołajczaka i Czarnkowskiej, gmina Oborniki.

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru wokół stacji kolejowej w Sławie Wielkopolskiej i wzdłuż fragmentu linii kolejowej nr 356 w Skokach

od 09.01.2019 do 19.03.2019
aktualne
Planowanie przestrzenne
Zawiadamiamy o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru, którego granice określono na załączniku graficznym. Zainteresowani mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją w Referacie Gospodarki Przestrzennej w godzinach pracy biura (szczegółowe godziny podajemy w załączniku).

ANKIETA DLA SENIORÓW

od 01.10.2018 do 29.11.2018
zakończone
Usługi społeczne / Zdrowie
Prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej potrzeb seniorów na obszarze 22 gmin Metropolii Poznań. Wyniki ankiety posłużą do opracowania Raportu i w przyszłości pomogą w realizacji projektów dopasowanych do potrzeb seniorów.

Aktualności

Centrum Poznania czeka na inicjatywy mieszkańców

10.02.2019
Centrum Poznania czeka na inicjatywy mieszkańców
Wystartowała ósma edycja konkursu Centrum Warte Poznania! Do 22 lutego Wydział Kultury Urzędu Miasta Poznania czeka na projekty wydarzeń i cyklicznych działań, wspierające kreatywną aktywność mieszkańców nad Wartą i na terenie pięciu osiedli śródmiejskich. Do wydania jest 350 tysięcy złotych.

Jaki powinien być BURMISTRZ?

04.02.2019
Jaki powinien być BURMISTRZ?
Urząd Miejski w Obornikach zaprasza do wzięcia udziału w ankiecie studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu pt. „Burmistrz – styl zarządzania a oczekiwania wspólnoty samorządowej na przykładzie Gminy Oborniki”.

Cykl spotkań z mieszkańcami w Gminie Tarnowo Podgórne

30.01.2019
Cykl spotkań z mieszkańcami w Gminie Tarnowo Podgórne
Wójt Tadeusz Czajka zaprasza mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne na zebrania wiejskie. W programie tegorocznych spotkań – oprócz rozmów na temat aktualnych spraw miejscowości i przedstawienia planów na najbliższy rok – znajdują się wybory sołtysów i członków rad sołeckich. Spotkania rozpoczęły się 28 stycznia i potrwają do 13 marca.
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]