Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Wybrane konsultacje

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Skoki na obszarze części wsi Niedźwiedziny i części wsi Rejowiec

od 10.10.2022 do 02.11.2022
zakończone
Planowanie przestrzenne
Zawiadamiamy o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru, którego granice określono na załączniku graficznym. Zainteresowani mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją w Referacie Gospodarki Przestrzennej w godzinach pracy biura (szczegółowe godziny podajemy w załączniku).

ANKIETA POTRZEB SENIORÓW W METROPOLII POZNAŃ - EDYCJA 2022

od 29.07.2022 do 31.12.2022
aktualne
Usługi społeczne / Zdrowie
Prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej potrzeb seniorów na obszarze gmin Metropolii Poznań. Wyniki ankiety zostaną wykorzystane przez członków RAD SENIORÓW z terenu aglomeracji poznańskiej i w przyszłości pomogą w realizacji przedsięwzięć dopasowanych do potrzeb seniorów. Ankieta została przygotowana w związku z realizacją projektu pt. "DziałaMY dla klimatu!" finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Aktualności

Wyniki głosowania PBO23 w Poznaniu

01.12.2022
Wyniki głosowania PBO23 w Poznaniu
Zajęcia sportowe dla dzieci i starszych, więcej zieleni na osiedlach, czy wydarzenia kulturalne - znamy już wyniki Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2023. W środę ogłoszono listę 31 zwycięskich projektów.

Nowa Młodzieżowa Rada Miasta Poznania

28.10.2022
Nowa Młodzieżowa Rada Miasta Poznania
We wtorek, 25 października, odbyła się Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Poznania V kadencji. Przewodniczący rady miasta Grzegorz Ganowicz przyjął ślubowanie od młodzieżowych radnych. Wybrane zostało także nowe prezydium. Przewodniczącym został Tomasz Poprawski.

Raport z konsultacji społecznych dotyczące projektów statutów jednostek pomocniczych Miasta - osiedli

19.10.2022
Raport z konsultacji społecznych dotyczące projektów statutów jednostek pomocniczych
Miasto Poznań opublikowało Raport z konsultacji społecznych dotyczące projektów statutów jednostek pomocniczych Miasta - osiedli. Głównym celem konsultacji było poznanie stanowiska mieszkańców nt. projektu statutu, który określa organizację i zakres działania osiedla, na terenie który zamieszkują, a także zebranie opinii, uwag i propozycji dotyczących projektowanych zapisów.
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]