Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Wybrane konsultacje

Aktualności

Multimedialne ławki z budżetu obywatelskiego na poznańskim Górczynie

06.11.2019
Multimedialne ławki z budżetu obywatelskiego na poznańskim Górczynie
#PROJEKTY_BO: Piesi i rowerzyści poruszający się w rejonie poznańskiej pętli tramwajowej na Górczynie mogą już korzystać z multimedialnych ławek zintegrowanych ze stacjami naprawy rowerów. Infrastruktura to część projektu "Inteligentne skwery" wybranego przez Poznaniaków w ramach PBO 2019.

Gala Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego PBO 2020

06.11.2019
Gala Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego PBO 2020
Trener Osiedlowy, Trener Senioralny, Trener Przedszkolaka; Skończmy ze smogiem w Poznaniu oraz Przedszkole dla zwierząt w Nowym Zoo - to projekty ogólnomiejskie, które zostaną zrealizowane w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2020. Do tego dochodzą 32 projekty rejonowe. Autorów zwycięskich pomysłów wyróżniono podczas uroczystej gali w Urzędzie Miasta Poznania.

PBO 2020 - ostatnie dni na oddanie głosu!

18.10.2019
PBO 2020 - ostatnie dni na oddanie głosu!
Jeszcze tylko 3 dni - do 21 października, do godz. 12 można głosować na projekty w Poznańskim Budżecie Obywatelskim. Warto, ponieważ w tegorocznej edycji do rozdysponowania jest aż 21 mln zł. O tym, jakie pomysły zostaną zrealizowane, zdecydują mieszkańcy.
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]