Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Wybrane konsultacje

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego część miejscowości Potrzanowo

od 10.08.2022 do 09.09.2022
aktualne
Planowanie przestrzenne
Zawiadamiamy o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru, którego granice określono na załączniku graficznym. Zainteresowani mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją w Referacie Gospodarki Przestrzennej w godzinach pracy biura (szczegółowe godziny podajemy w załączniku).

ANKIETA POTRZEB SENIORÓW W METROPOLII POZNAŃ - EDYCJA 2022

od 29.07.2022 do 31.10.2022
aktualne
Usługi społeczne / Zdrowie
Prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej potrzeb seniorów na obszarze gmin Metropolii Poznań. Wyniki ankiety zostaną wykorzystane przez członków RAD SENIORÓW z terenu aglomeracji poznańskiej i w przyszłości pomogą w realizacji przedsięwzięć dopasowanych do potrzeb seniorów. Ankieta została przygotowana w związku z realizacją projektu pt. "DziałaMY dla klimatu!" finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

MPZP "Stare Miasto" w Poznaniu

od 21.06.2022 do 30.07.2022
zakończone
Planowanie przestrzenne
Miejska Pracownia Urbanistyczna w Poznaniu zaprasza na II etap konsultacji społecznych dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Stare Miasto" w Poznaniu. Konsultacje społeczne potrwają od 21 czerwca do 30 lipca 2021 r.

Poznański Budżet Obywatelski 2023 - zgłaszanie projektów

od 16.05.2022 do 16.06.2022
zakończone
Budżet obywatelski
Droga Mieszkanko, Drogi Mieszkańcu Poznania! W tym roku już po raz jedenasty w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego (PBO) wspólnie zdecydujemy o tym, na co zostanie przeznaczona część budżetu miejskiego. Do wydania jest 25 mln zł – 19 mln na projekty rejonowe i 6 mln na projekty ogólnomiejskie (w tym 4 mln na Zielony Budżet).

Aktualności

Oceń Gminę Oborniki w ankiecie

01.07.2022
Oceń Gminę Oborniki w ankiecie
Gmina Oborniki rozpoczęła proces opracowywania Strategii Rozwoju Gminy na lata 2023-2030 i w związku z tym urzędnicy zachęcają do wypełnienia ankiety, której wyniki będą dopełnieniem twardych danych analitycznych w diagnozie sytuacji przestrzennej, gospodarczej i społecznej.
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]