Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Wybrane konsultacje

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części wsi Łęczyca w rejonie ulic: Poznańskiej, Zgodnej i Łagodnej

od 21.01.2020 do 20.02.2020
planowane
Planowanie przestrzenne
Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części wsi Łęczyca w rejonie ulic: Poznańskiej, Zgodnej i Łagodnej wraz z prognozą oddziaływania na środowisko w dniach od 21 stycznia 2020 r. do 20 lutego 2020 r.

Konsultacje projektu uchwały ws. dofinansowania prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach

od 29.10.2019 do 06.11.2019
zakończone
Rewitalizacja
Zarząd Powiatu w Poznaniu zaprasza do konsultacji projektu uchwały Rady Powiatu w Poznaniu w sprawie: określenia zasad udzielania dotacji na dofinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub znajdujących się w gminnej ewidencji zabytków, położonych na terenie powiatu poznańskiego, organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu poznańskiego, których działalność statutowa dotyczy przedmiotu ww. uchwały.

Aktualności

Bezpieczny Student

09.01.2020
Bezpieczny Student
 #PROJEKTY_BO: Zajęcia z samoobrony odbywały się dzięki funduszom z Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.

Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miasta Poznania

27.12.2019
Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miasta Poznania
Jak zorganizować ruch w mieście, aby służył wszystkim jego użytkownikom? Jak transport uczynić bardziej ekologicznym i zrównoważonym? Odpowiedzi na te pytania ma udzielić Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej, który powstanie z udziałem mieszkańców Poznania.

Urzędnicy szkolili się z efektywnych konsultacji społecznych

26.11.2019
Urzędnicy szkolili się z efektywnych konsultacji społecznych
W poniedziałek 25 listopada odbyło się pierwsze z cyklu szkoleń dla pracowników samorządowych w ramach priojektu "DziałaMY!". Podczas wydarzenia urzędnicy z terenu Metropolii Poznań mieli okazję poznać nowoczesne metody konsultacyjne atrakcyjne dla osób młodych.

Aktywność fizyczna mam korzyścią dla dzieci

25.11.2019
Aktywność fizyczna mam korzyścią dla dzieci
PROJEKTY_BO: W ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2018 mamy mogły wziąć udział w zajęciach fizycznych oraz konsultacjach z dietetykiem, natomiast dzieci skorzystały z zorganizowanych zabaw.
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]