Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Najnowsze konsultacje

Poznański Budżet Obywatelski 2021 - zgłaszanie wniosków

od 10.07.2020 do 31.07.2020
aktualne
Budżet obywatelski
W tym roku na Poznański Budżet Obywatelski przeznaczono kwotę aż 21 mln zł. Podobnie jak w poprzednich latach można składać projekty o charakterze rejonowym albo ogólnomiejskim. Wśród projektów ogólnomiejskich nowością jest nowa kategoria tzw. Zielony Budżet. Maksymalna wartość projektu ogólnomiejskiego to 2 mln zł, a rejonowego - 600 tys. zł.

Wyłożenie projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów budownictwa mieszkaniowego wraz z towarzyszącymi usługami - rejon ulic: Czarnkowska, Droga Leśna, Wybudowanie w Obornikach

od 29.06.2020 do 04.08.2020
aktualne
Planowanie przestrzenne
Konsultacje dotyczą ponownie wyłożonego do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów budownictwa mieszkaniowego wraz z towarzyszącymi usługami - rejon ulic: Czarnkowska, Droga Leśna, Wybudowanie w Obornikach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Obszar objęty zmianą miejscowego planu leży na terenie miasta Obornik i stanowi powierzchnię około ha.

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego część miejscowości Sława Wielkopolska

od 18.06.2020 do 20.07.2020
aktualne
Planowanie przestrzenne
Zawiadamiamy o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego część miejscowości Sława Wielkopolska, którego granice określono na załączniku graficznym. Zainteresowani mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją w Referacie Gospodarki Przestrzennej w godzinach pracy biura (szczegółowe godziny podajemy w załączniku).

Wyłożenie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu części działki oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków nr 865/4 położonej w miejscowości Oborniki, gmina Oborniki.

od 15.06.2020 do 20.07.2020
aktualne
Planowanie przestrzenne
Konsultacje dotyczą ponownie wyłożonego do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu części działki oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków nr 865/4 położonej w miejscowości Oborniki, gmina Oborniki wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Obszar objęty miejscowym planem leży we wschodniej części miasta Obornik i stanowi powierzchnię około 1,48 ha. Planowane przeznaczenie terenu w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego to teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.

Wyłożenie projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów budownictwa mieszkaniowego wraz z towarzyszącymi usługami - rejon ulic: Czarnkowska, Droga Leśna, Wybudowanie w Obornikach

od 15.06.2020 do 20.07.2020
aktualne
Planowanie przestrzenne
Konsultacje dotyczą ponownie wyłożonego do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów budownictwa mieszkaniowego wraz z towarzyszącymi usługami - rejon ulic: Czarnkowska, Droga Leśna, Wybudowanie w Obornikach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Obszar objęty zmianą miejscowego planu leży na terenie miasta Obornik i stanowi powierzchnię około 0,07 ha.

Wyłożenie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu części działki oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków nr 33 położonej w miejscowości Uścikówiec, gmina Oborniki.

od 15.06.2020 do 20.07.2020
aktualne
Planowanie przestrzenne
Konsultacje dotyczą wyłożonego do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części działki oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków nr 33 położonej w miejscowości Uścikówiec, gmina Oborniki wraz z prognozą oddziaływania na środowisko Obszar objęty miejscowym planem leży na terenie gminy Oborniki i stanowi powierzchnię około 3,7 ha. Planowane przeznaczenie terenu w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego to teren eksploatacji kruszywa naturalnego.

Wyłożenie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu Kalwarii Obornickiej położonej w miejscowości Bogdanowo, gmina Oborniki

od 15.06.2020 do 20.06.2021
aktualne
Planowanie przestrzenne
Konsultacje dotyczą ponownie wyłożonego do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu Kalwarii Obornickiej położonej w miejscowości Bogdanowo, gmina Oborniki wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Obszar objęty miejscowym planem leży na terenie gminy Oborniki i stanowi powierzchnię około 0,5 ha.
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]