Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Wybrane konsultacje

Wyłożenie do publicznego wglądu projektu MPZP w rejonie ulic Szkolnej, Polnej i Szerokiej, w miejscowości Robakowo.

od 20.03.2023 do 11.04.2023
aktualne
Planowanie przestrzenne
Burmistrz Miasta i Gminy Kórnik Przemysław Pacholski zawiadamia o możliwości wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko dla obrębu geodezyjnego Robakowo, w rejonie ulic Szkolnej, Polnej i Szerokiej, gmina Kórnik, w dniach od 20 marca do 11 kwietnia 2023 r.

ANKIETA POTRZEB SENIORÓW W METROPOLII POZNAŃ - EDYCJA 2022

od 29.07.2022 do 31.12.2022
zakończone
Usługi społeczne / Zdrowie
Prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej potrzeb seniorów na obszarze gmin Metropolii Poznań. Wyniki ankiety zostaną wykorzystane przez członków RAD SENIORÓW z terenu aglomeracji poznańskiej i w przyszłości pomogą w realizacji przedsięwzięć dopasowanych do potrzeb seniorów. Ankieta została przygotowana w związku z realizacją projektu pt. "DziałaMY dla klimatu!" finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Aktualności

Raport z konsultacji społecznych Strategii ZIT 2021+

22.03.2023
Raport z konsultacji społecznych Strategii ZIT 2021+
Konsultacje społeczne projektu Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych w Miejskim Obszarze Funkcjonalnym Poznania na lata 2021-2027 zostały przeprowadzone przez Stowarzyszenie Metropolia Poznań w terminie od 18 stycznia do 23 lutego 2023 roku.

Prace nad Planem Zrównoważonej Mobilności dla Metropolii Poznań do 2040 roku rozpoczęte! WYPEŁNIJ ANKIETĘ!

11.01.2023
Prace nad Planem Zrównoważonej Mobilności dla Metropolii Poznań do 2040 roku rozpoczęte!
Stowarzyszenie Metropolia Poznań chcąc ułatwić i poprawić mobilność mieszkańców wdrożyło działania zmierzające do opracowania strategicznego dokumentu tj. Planu Zrównoważonej Mobilności dla Metropolii Poznań́, w skład której wchodzą jednostki tj.: Miasto Poznań, Powiat Poznański, 17 gmin Powiatu Poznańskiego Szamotuły, Oborniki, Skoki i Śrem.

Badanie ewaluacyjne PBO23

30.12.2022
Badanie ewaluacyjne PBO23
Chociaż głosowanie już za nami, przed nami jeszcze równie ważny etap - ocena tegorocznej edycji Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.
Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]