Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Luboński Budżet Obywatelski 2017 - głosowanie

organizator:
kategoria:
Budżet obywatelski
czas trwania:
od 03.09.2017
do 07.09.2017
status:
zakończone

foto art

 W głosowaniu wzięło udział 6 090 mieszkańców, w tym było 5 395 ważnych kart do głosowania. 4 696 osób oddało swoje głosy drogą papierową, natomiast 699 mieszkańców Lubonia skorzystało z formularza na stronie internetowej.

Tabelę z wynikami głosowania w Lubońskim Budżecie Obywatelskim można zobaczyć TUTAJ.

Zgodnie z Zasadami LBO do realizacji mogą zostać przeznaczone te projekty, które uzyskały największą liczbę głosów w swojej kategorii, aż do wyczerpania puli środków finansowych przeznaczonych na Luboński Budżet Obywatelski. I tak w kategorii projektów inwestycyjnych realizowane będą zadania z numerami 3, 4 i 1 a także nr 7.
W związku z tym, iż koszt kolejnego pod względem liczby głosów zadania nr 12 znacznie przekracza pulę środków finansowych przeznaczonych na projekty inwestycyjne, tj. 200 000 zł, realizowany będzie kolejny projekt z rankingu, którego koszt mieści się w tej puli bez konieczności jej znacznego zwiększenia – zadanie nr 7.

Szczegóły dotyczące projektów i oddanych głosów znajdują się na stronie www.budzetobywatelski.lubon.pl w zakładce Wyniki.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]