Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Dwa projekty miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego 'Morasko-Radojewo-Umultowo' klin zieleni w rejonie ul. Huby Moraskie oraz 'Morasko-Radojewo-Umultowo' klin zieleni w rejonie ul. Umultowskiej w Poznaniu

organizator:
kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 12.10.2017
do 26.10.2017
status:
zakończone
liczba odsłon:
35

Załączniki

ma1gh2.pdf ma1gh2.pdf

foto art

Opis konsultacji:

II etap konsultacji społecznych dotyczących dwóch projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego 'Morasko-Radojewo-Umultowo' klin zieleni w rejonie ul. Huby Moraskie oraz 'Morasko-Radojewo-Umultowo' klin zieleni w rejonie ul. Umultowskiej w Poznaniu w Poznaniu. Konsultacje obejmują spotkanie informacyjne oraz zbieranie wniosków składanych w ramach procedury sporządzania projektu mpzp.

Przedmiotem konsultacji społecznych dotyczących dwóch miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego 'Morasko-Radojewo-Umultowo' klin zieleni w rejonie ul. Huby Moraskie oraz 'Morasko-Radojewo-Umultowo' klin zieleni w rejonie ul. Umultowskiej jest poinformowanie interesariuszy o: powodach przystąpienia do sporządzenia planu miejscowego, obszarze miasta objętym granicami określonymi w uchwale Nr XXVII/203/IV/2003 Rady Miasta Poznania z dnia 9 września 2003 r. o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 'Morasko-Radojewo-Umultowo' w Poznaniu, ustaleniach 'Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Poznania', procedurze sporządzania planu miejscowego i terminie zbierania opinii interesariuszy do projektu planu miejscowego. Głównym celem konsultacji społecznych jest zebranie opinii interesariuszy na temat przedstawionego projektu planu miejscowego.

Kto może wziąć udział:

Konsultacje mają charakter otwarty i każdy może wziąć w nich udział. W przypadku tego projektu zależy nam szczególnie na dotarciu do mieszkańców Poznania reprezentowanych przez Rady Osiedlowe 'Morasko - Radojewo' oraz 'Umultowo'.

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

Zgodnie z Uchwałą nr XLVIII/844/VII/2017 Rady Miasta Poznania z dnia 16 maja 2017r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych na terenie miasta Poznania w ramach procedury sporządzania miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego na terenie miasta Poznania organizowane są dwuetapowe konsultacje społeczne, obejmujące spotkanie informacyjne oraz czternastodniowy termin zbierania opinii.

  • wyrażenie pisemnej opinii na formularzu i skierowanie do organizatora konsultacji: Miejska Pracownia Urbanistyczna w Poznaniu; ul. Za Bramką 1; 61-842 Poznań; tel. 61 63 96 460; e-mail: mpu@poznan.mpu.pl
  • uczestnictwo w spotkaniu dla mieszkańców, które odbędzie dnia 12 października 201r. od godz. 17:00 w siedzibie RO Morasko-Radojewo; ul. Morasko 57 Poznań.

Kontakt:

Łukasz Olędzki

Mijeska Pracownia Urbanistyczna w Poznaniu

ul. Za Bramką 1; 61-842 Poznań

tel. 61 639 64 66; e-mail: loledzki@poznan.mpu.pl

Link do strony organizatora

www.mpu.pl

www.poznan.pl/konsultujemy

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]