Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Konsultacje społeczne dotyczące planowanej przebudowy płyty Rynku Jeżyckiego

organizator:
kategoria:
Rewitalizacja
czas trwania:
od 09.09.2017
do 29.09.2017
status:
zakończone
liczba odsłon:
25

foto art

 Biuro Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta Urzędu Miasta Poznania przeprowadziło konsultacje społeczne związane z przebudową płyty Rynku Jeżyckiego w Poznaniu oraz jej nowym zagospodarowaniem. Celem konsultacji jest zebranie opinii, propozycji i uwag od wszystkich zainteresowanych dotyczących zagospodarowania płyty Rynku Jeżyckiego i jego sposobu funkcjonowania. Zebrane opinie i uwagi posłużą do zaprojektowania na nowo jego przestrzeni.

Konsultacje trwały 21 dni od 9 do 29 września 2017 r.

Przedmiotem konsultacji było prowadzenie badań społecznych na obszarze i w okolicy Rynku Jeżyckiego w zakresie obecnego zagospodarowania i jego codziennego funkcjonowania oraz sposobu korzystania z niego przez mieszkańców i innych użytkowników. Badaniami objęte zostały osoby korzystające z rynku i jego okolic, a także osoby pracujące i prowadzące działalność gospodarczą na rynku i w jego okolicach.Przeprowadzona została analiza postaw wobec możliwych zmian w zakresie sposobu zagospodarowania obszaru oraz ocena potencjalnych kierunków zmian zagospodarowania. Opinie, uwagi i propozycje były zbierane w postaci ankiet telefonicznych i pisemnych.

Teren objęty konsultacjami to obszar wyznaczony ulicami:Staszica - Dąbrowskiego - Kościelna - Poznańska - Kochanowskiego - Sienkiewicza - Szamarzewskiego.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]