Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Wojnowie - część A

kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 12.06.2018
do 02.08.2018
status:
zakończone

Załączniki

wojnowo_cz.a.pdf wojnowo cz.a.pdf

foto art

Opis konsultacji:
Zawiadamiamy o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru, którego granice określono na załączniku graficznym. Zainteresowani mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją w Referacie planowania przestrzennego w godzinach pracy biura (szczegółowe godziny podajemy w załączniku).

Kto może wziąć udział:
Wszyscy zainteresowani.

Jak można wziąć udział w konsultacjach:

•uczestnictwo w spotkaniu dla mieszkańców - dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 25 czerwca 2018 r. o godzinie 17:00 w Ratuszu Urzędu Miasta i Gminy, pl. Powstańców Wielkopolskich 9, 62-095 Murowana Goślina, w sali nr 13 (I piętro).
•złożenie uwagi w nieprzekraczalnym terminie określonym w załączonym obwieszczeniu, na piśmie skierowanym do Burmistrza Miasta i Gminy Murowana Goślina pod adres:
Urząd Miasta i Gminy
pl. Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina
z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu oraz oznaczeniem nieruchomości, której uwaga dotyczy. W przypadku osobistego przekazywania uwag prosimy o złożenie ich w Kancelarii (parter Ratusza).

Kontakt:
Referat planowania przestrzennego, 62-095 Murowana Goślina, Ratusz Urzędu Miasta i Gminy, pl. Powstańców Wielkopolskich 9, pokój nr 14 (I piętro).

Link do strony organizatora
bip.murowana-goslina.pl/wiadomosci/9179/obwieszczenia

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]