Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części działki nr 45/1 w Łoskoniu Starym

kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 10.07.2018
do 31.08.2018
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

Zawiadamiamy o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru, którego granice określono na załączniku graficznym. Zainteresowani mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją w Referacie planowania przestrzennego w godzinach pracy biura (szczegółowe godziny podajemy w załączniku).

Kto może wziąć udział:

Wszyscy zainteresowani.

Jak można wziąć udział w konsultacjach:

  • uczestnictwo w spotkaniu dla mieszkańców - dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 23 lipca 2018 r. o godzinie 16:00 w Ratuszu Urzędu Miasta i Gminy, pl. Powstańców Wielkopolskich 9, 62-095 Murowana Goślina, w sali nr 13 (I piętro).
  • złożenie uwagi w nieprzekraczalnym terminie określonym w załączonym obwieszczeniu, na piśmie skierowanym do Burmistrza Miasta i Gminy Murowana Goślina pod adres:

    Urząd Miasta i Gminy
    pl. Powstańców Wielkopolskich 9
    62-095 Murowana Goślina


    z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu oraz oznaczeniem nieruchomości, której uwaga dotyczy. W przypadku osobistego przekazywania uwag prosimy o złożenie ich w Kancelarii (parter Ratusza).

Kontakt:

Referat planowania przestrzennego, 62-095 Murowana Goślina, Ratusz Urzędu Miasta i Gminy, pl. Powstańców Wielkopolskich 9, pokój nr 14 (I piętro).

Link do strony organizatora:

bip.murowana-goslina.pl/wiadomosci/9179/obwieszczenia

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]