Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Konsultacje MPZP w miejscowości Dopiewo

organizator:
kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 17.08.2018
do 26.09.2018
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

Konsultacje dotyczą wyłożenia do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Dopiewo, w rejonie ulicy Szkolnej i Poznańskiej- część B. Zainteresowani mogą zapoznać się z niezbędna dokumentacją w Referacie Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska w godzinach pracy urzędu.

Kto może wziąć udział:

Wszyscy zainteresowani.

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

  • DYSKUSJA PUBLICZNA: dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie planu miejscowego odbędzie się dnia 31 sierpnia 2018 r. o godz. 8:30 w siedzibie Urzędu Gminy Dopiewo, ul. Leśna 1c, 62-070 Dopiewo, w sali nr 103 (I piętro).
  • UWAGI DO PROJEKTU PLANU: uwagi do projaktu planu miejscowego może wnieść każdy. Należy jes wnieść w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 września 2018 r., na piśmie z podaniem imienia i nazwiska, adresu, oznaczenia nieruchomości której uwaga dotyczy, na adres: Urząd Gminy Dopiewo, ul. Leśna 1c, 62-070 Dopiewo.

Kontakt:

Link do strony organizatora:

www.dopiewo.pl

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]