Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Obwieszczenie o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego część miejscowości Potrzanowo w części działki nr ewidencyjny 771

kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 28.11.2018
do 06.02.2019
status:
zakończone

foto art

Zawiadamiamy o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego część miejscowości Potrzanowo w części działki nr ewidencyjny 771. Zainteresowani mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją w Referacie Infrastruktury i Planowania Przestrzennego w godzinach pracy biura (szczegółowe godziny podajemy w załączniku).

Kto może wziąć udział:

Wszyscy zainteresowani.

Jak można wziąć udział w konsultacjach:

  • uczestnictwo w spotkaniu dla mieszkańców - dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 3 stycznia 2019 r. o godzinie 16:00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Skokach w sali konferencyjnej.
  • złożenie uwagi w nieprzekraczalnym terminie określonym w załączonym obwieszczeniu, na piśmie skierowanym do Burmistrza Miasta i Gminy Skoki pod adresem:

    Urząd Miasta i Gminy w Skokach
    ul. Ciastowicza 11
    62-085 Skoki

    z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu oraz oznaczeniem nieruchomości, której uwaga dotyczy. W przypadku osobistego przekazywania uwag prosimy o złożenie ich w Sekretariacie (pokój nr 16).

Kontakt:

Referat Infrastruktury i Planowania Przestrzennego, 62-085 Skoki, Urząd Miasta i Gminy w Skokach, ul. Ciastowicza 11, pokój nr 18, tel. 61 8925-804.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]