Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Obwieszczenie o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego część miejscowości Skoki

foto art

Zawiadamiamy o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru, którego granice określono na załączniku graficznym. Zainteresowani mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją w Referacie Gospodarki Przestrzennej w godzinach pracy biura (szczegółowe godziny podajemy w załączniku).

Kto może wziąć udział:
Wszyscy zainteresowani.
Jak można wziąć udział w konsultacjach:
•uczestnictwo w spotkaniu dla mieszkańców - dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 4 marca 2019 r. o godzinie 17:00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Skokach w sali konferencyjnej.
•złożenie uwagi w nieprzekraczalnym terminie określonym w załączonym obwieszczeniu, na piśmie skierowanym do Burmistrza Miasta i Gminy Skoki pod adresem:
Urząd Miasta i Gminy w Skokach
ul. Ciastowicza 11
62-085 Skoki
z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu oraz oznaczeniem nieruchomości, której uwaga dotyczy. W przypadku osobistego przekazywania uwag prosimy o złożenie ich w Sekretariacie (pokój nr 16).
Kontakt:
Referat Gospodarki Przestrzenej, 62-085 Skoki, Urząd Miasta i Gminy w Skokach, ul. Ciastowicza 11, pokój nr 11.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]