Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Rozszerzone konsultacje społeczne dotyczące założeń do projektu mpzp części wsi Plewiska w rejonie ulic: Kolejowej, Grunwaldzkiej i Szkolnej – „Przestrzeń dla Partycypacji 2”

organizator:
kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 14.08.2019
do 31.10.2019
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

Dzięki udziałowi Gminy Komorniki w ogólnopolskim projekcie „Przestrzeń dla Partycypacji 2”, którego celem jest wsparcie samorządów w zaplanowaniu i przeprowadzeniu konsultacji społecznych dokumentów planistycznych, mieszkańcy Gminy zostaną zaangażowani w proces tworzenia planu miejscowego i będą mieć wpływ na przyszłość terenu wokół stawów w Plewiskach i jego otoczenia. Zebrane wytyczne pomogą stworzyć projekt dostosowany do ich potrzeb i oczekiwań

Rozszerzone konsultacje społeczne, prowadzone w ramach projektu „Przestrzeń dla Partycypacji 2”, dotyczą założeń do projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części wsi Plewiska w rejonie ulic: Kolejowej, Grunwaldzkiej i Szkolnej i będą trwać od sierpnia do końca października 2019 r.

Kto może wziąć udział:

wszyscy zainteresowani

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

W ramach konsultacji 19 września 2019 r. o godz. 17:00 w Domu Kultury „Remiza” w Plewiskach odbędzie się spotkanie informacyjno-edukacyjne.

Ponadto w proces tworzenia planu miejscowego, dla terenu wokół stawów w Plewiskach, będzie można włączyć się wypełniając ANKIETĘ, a także biorąc udział w spacerze po terenie objętym konsultacjami połączonym z warsztatami plenerowymi.

Dodatkowo o przyszłości terenu objętego projektem planu miejscowego będzie można porozmawiać w punkcie konsultacyjnym podczas Święta Dyni w Plewiskach.

Harmonogram kolejnych spotkań zostanie podany wkrótce na stronie www.komorniki.pl w zakładce konsultacje społeczne - przestrzeń dla partycypacji 2.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety: https://forms.gle/tpDYkAVDwW6mn2KQ9

Kontakt:

Urząd Gminy Komorniki, 62-052 Komorniki, ul. Stawna 1, tel.: 618 100 080, 618 100 642

Link do strony organizatora:

Komunikat o konsultacjach

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]