Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Przebudowa skweru Eki z Małeki (Poznań)

organizator:
kategoria:
Rewitalizacja
czas trwania:
od 21.09.2019
do 31.03.2020
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

W jaki sposób skwer Eki z Małeki mógłby się dalej zmieniać? Jakie nowe funkcje mógłby pełnić? Czego nie powinno na nim zabraknąć?

Park(ing) Day 2019, który odbył się na Łazarzu 21 września br., był świetną okazją do rozpoczęcia dyskusji o przyszłości skweru Eki z Małeki.

Dzięki zaangażowaniu wielu organizacji i instytucji udało się pokazać skwer w zupełnie nowej formie, jako miejsce spotkań mieszkańców. O nowej funkcji przestrzeni mieliśmy okazję porozmawiać z mieszkańcami i usłyszeć jakie są ich potrzeby, pomysły, obawy i oczekiwania wobec skweru.

Kto może wziąć udział:

Wszyscy zainteresowani

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

Wszystkich mieszkańców, którym nie udało się z nami porozmawiać podczas Park(ing) Day 2019, zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety na stronie: www.ekizmaleki.pl. Ankieta będzie aktywna do 13 października 2019 r.

Kolejnym etapem konsultacji będą warsztaty projektowe, podczas których wspólnie wypracujemy wytyczne dla architektów, którzy na zlecenie ZDM przygotują koncepcję przebudowy skweru. Powrócimy z nią do mieszkańców, by zweryfikować, czy zaproponowane rozwiązania spełniają oczekiwania lokalnej społeczności.

Zachęcamy do dołączenia do grupy na FB Eki z Małeki, aby na bieżąco śledzić wszystkie informacje związane z proces konsultacji.

Kontakt:

ZDM ul. Wilczak 17 w Poznaniu, grupa na FB Eki z Małeki

Link do strony organizatora:

Link do strony ZDM

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]